Yeni Sezon Lig TV Paket Fiyatları

Yeni Sezon Lig TV Paket Fiyatları

rating: 5

votes: 1

Lig TV Paketleri

31 Ağustos 2015

Yorum Yaz

1204 kez incelendi.

Digitürk’ün yeni sezon Lig TV paket ve Fiyat listesi

Digitürk, siz değerli vatandaşlarımız için yeni sezona da damga vuracak Lig TV paketlerini ve bu paketlerin yeni sezon fiyatlarını resmi internet sitesinden yayınlamıştır. Bu paketlerin özellikleri ise kurulum ücreti ödemeyecek olmanızdır. Ayrıca paket kurulumunda uydu ve çanak ekipmanlarınız da sizlere ücretsiz olarak gelecektir. Buna göre 2015 – 2016 sezonu Lig TV paketleri ve bu paketlerin fiyat tarifeleri aşağıdaki gibidir.

yeni-sezon-lig-tv-paketleri-ve-fiyatlari

Süper Lig Paketi

Lig TV süper lig paketi ile artık tüm süper lig maçlarını kendi evinizde izleyeceksiniz. Sadece bir maça vereceğiniz onlarca liranız ile Digitürk ile tüm süper ligi bir ay boyunca seyredebiliyorsunuz. Paket için 12 ay taahhüt şartı aranmaktadır. Bu 12 ay için heray ödeyeceğiniz fiyat ise aylık 60 TL’dir.

Şampiyonlar Paketi

Lig TV şampiyonlar paketi ilede süper ligin 5 büyük takımının maçlarını seyderebileceksiniz. Bu paket sayesinde izlemediğiniz maçların ücretini ödemek zorunda da kalmayacaksınız. Paket üyeliği için 12 ay taahhüt vermeniz durumunda aylık sadece 50 TL ödeyerek maçlar evinize gelecektir.

Taraftar Paketi

Lig TV taraftar paketi ile süper ligin üç büyük taraftarın maçları bana yeter diyen arkadaşlarımız için ideal bir paket olma özelliğine sahiptir. Bu paket sayesinde Galatasaray, Fenerbahçe ve Galatasaray takımlarının maçlarını seyredebiliyorsunuz. Paket aboneliği için 12 ay taahhüt vererek aboneliğinizi başlatmanız durumunda aylık sadece 40 TL ödeyerek yayınlar evinize gelecektir.

Şampiyon Anadolu Paketi

Lig TV Şampiyon Anadolu Paketi sayesinde Trabzonspor ve Bursaspor takımlarının maçları bana yeter diyen arkadaşlarımız için hizmete sokulmuş bir pakettir. Paket aboneliği için 12 ay taahhüt şartı aranmaktadır. Bu verdiğiniz 12 ay taahhüt için ayda sadece 20 TL faturalandırılacaksınız.

Anadolu Taraftar Paketi

Lig TV Anadolu taraftar paketi sayesinde ise sizlerde artık süper ligin Anadolu kulüplerinin maçlarını izleyebileceksiniz. Bu paket sayesinde diğer kulüplerin maçları için ücret ödemeyeceksiniz. Paket aboneliği için yine 12 ay taahhüt vermeniz gerekmektedir. Bu 12 ay boyunca ayda sadece 15 TL ödeyeceksiniz.

 

 

Yeni Sezon Lig TV Paket Fiyatları
1 vote, 5.00 avg. rating (100% score)

Etiketler:

Yorum Yaz