Yakuplu Digitürk Bayimizin Hizmetler Bilgileri

Yakuplu Digitürk Bayimizin Hizmetler Bilgileri

İstanbul

01 Temmuz 2015

Yorum Yaz

634 kez incelendi.

Siz değerli Beylikdüzü Yakuplu mahalleleri için verdiğimiz tüm Digitürk ve Lig TV hizmetlerini ve verdiğimiz hizmetleri alabileceğiniz adres ve iletişim bilgilerini yazımızın içerisinde bulabilirsiniz.

Yakuplu Digitürk Bayisi ile sizlerde almak istediğiniz tüm hizmetleri talep ettiğiniz gün içerisinde alabilirsiniz.

Adres: Beylikdüzü Fatih Koleji Yani Yakuplu/ Beylikdüzü

Yakuplu Digitürk Lig TV Telefon 0534 660 7373 | 0538 695 7373
Yakuplu Digitürk ile artık almak istediğiniz tüm hizmetler sizin ayağınıza gelecek. Sizler direk bayimize gelmeyecek ve Digitürk Lig Tv hizmeti almak için zahmet çekmek zorunda kalmayacaksınız. Bayimizin hizmetlerinden yararlanmakta üstelik çok ama çok kolaydır. Bayimizin sizlere verdiği hizmetler olan, paket ve kampanyalar hakkında bilgi, abonelik, kurulum, teknik servis hizmeti vs. hizmetleri direk telefon numaralarımız üzerinden alabiliyorsunuz. Yok ben bayi adresinize gelerek hizmetlerden yararlanmak istiyorum diyorsanız eğer yukarıda da belirtmiş olduğumuz bayi adresimiz üzerinden bayimize gelebilir ve almak istediğiniz tüm hizmetleri almaya başlayabilirsiniz.

Bayimiz Yakuplu Digitürk Bayilerini verdiği hizmetler ile geride bırakmıştır ve bugün Digitürk – Lig TV hizmeti almak isteyen vatandaşlarımız diğer bayileri seçmek yerine bayimize seçmişlerdir ve almak istedikleri tüm hizmetleri talep ettikleri gün içerisinde almıştır. Bu sayede sizlerde evinizde dilediğiniz gibi sorunsuz Digitürk v e Lig TV yayınlarını izleyebileceksiniz.

Yakuplu Digitürk Bayisine Seçmek Bana Ne Gibi Bir Fayda Sağlar?

Yakuplu Digitürk bayisini seçmeniz durumunda ücretsiz olarak kurulum ve kurulum sonrası herhangi bir zamanda arızanız durumunda da ücretsiz olarak teknik servis hizmeti alabiliyorsunuz. Digitürk veya Lig TV ile ilgili bir sorununuz olduğu zaman da yine Digitürk Lig TV müşteri hizmetlerini aramak zorunda kalmayacak ve direk bayimize ulaşarak sizin yapmanız gereken işlemleri bizzat çalışanlarımız yapacaktır. Ayrıca telefon numaralarımız üzerinden verdiğimiz hizmetler sayesinde bayi adresimize gelmek zorunda kalmadan istediğinzi hizmeti alabilme imkanız vardır. Yakuplu Digitürk Telefon numaralarımız üzerinden bayimizi seçerseniz, hemen arkadaşlarımız sizlerin bizim müşterimiz olduğunu sisteme kaydedecek ve Digitürk ve Lig TV hizmeti almak da ızdırap olmaktan çıkacaktır.

 

 

 

Yakuplu Digitürk Bayimizin Hizmetler Bilgileri
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler: , ,

Yorum Yaz