Turksat Digiturk Lig Tv Taraftar Paketi Kampanyaları Detayları

Turksat Digiturk Lig Tv Taraftar Paketi Kampanyaları Detayları

Lig TV Paketleri

07 Ocak 2015

Yorum Yaz

872 kez incelendi.

Turksat Digiturk Lig Tv Taraftar Paketi Kampanyaları Detayları

Digitürk bildiğiniz gibi süper ligin yayın haklarını elinde bulunduran tek lider digital yayıncı platformudur. Sizler için Lig TV paketlerini ve kampanyalarını hizmete sokmuş bulunmaktadır. Özellikle hizmete sokmuş olduğu Turksat Digiturk Lig Tv Taraftar Paketi Kampanyası ile sizlerde aboneliğinizi çok uygun fiyatlara başlatabilir ve bu şekilde sizlerde ailemizin birer parçası olarak odanızı birnevi mini stadyuma çevirebilirsiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Turksat Digiturk Lig Tv Taraftar Paketi Kampanyası hakkında daha kapsamlı bilgi alalım ve aboneliğimizi hemen başlatmak için firmamız ile iletişime geçelim.

Turksat Digiturk Lig Tv Taraftar Paketi Kampanyaları Detayları İçerik Bilgileri.

Turksat Digiturk Lig Tv Taraftar Paketi Kampanyaları Detayları Hakkında Bilgi.

Turksat Digiturk Lig Tv Taraftar Paketi Kampanyası Detayları

Digitürk türksat Lig TV taraftar paketi sayesinde sizlerde artık yıl sonuna kadar 39,99 TL, yıl sonundan sonra ise 62,99 TL ödeyerek eşsiz yayınları izleyebilirsiniz. Giriş paketi ile birlikte seçilen Lig TV paketi 3 Ağustos 2016 tarihine kadar ayda 39,99 TL olarak faturalanır. 1 ay boyunca Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketi hediyedir. Mobil Lig TV ile webten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile paketiniz kapsamındaki Süper Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Futbol çoşkusunun,heyecanının ve aşkının Lig Tv Paketlerine üye olmadan yaşayamayacağını bilenlere hediyeli Lig’e Erken Gel Turksat Lig Tv Taraftar Paketi kampanya avantajları! Digiturk Turksat Lig Tv Taraftar Paketi kampanya avantajları ile üye olarak Spor Toto Taraftar  Turksat Lig Tv Taraftar Paketinde bulunan takımlarından ( Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray) sadece birinin maçlarını izleyebilirsiniz.

Kurulum Bilgileri

Kampanyadan yararlanmak için 18 ay kullanım taahhütü verilmesi şartı aramaktayız. Yayınlar Türksat üzerinden evinize gelmektedir. 18 ay taahhütle aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. Kurulum sırasında tüm çanak ve uydu ekipmanları sizlere ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Turksat Digiturk Lig Tv Taraftar Paketi Kampanyaları Detayları
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz