Rusya Kanalı RTR Planeta Sizlerle

Rusya Kanalı RTR Planeta Sizlerle

Digitürk Haberleri

27 Ekim 2015

Yorum Yaz

891 kez incelendi.

Digitürk birçok kanalı koltuğunuza uzanarak izlemeniz için elinden gelen tüm çabayı ve gayreti göstermeye devam ediyor.

digiturk- RTR-Planeta-TV

Digitürk birçok kanalı koltuğunuza uzanarak izlemeniz için elinden gelen tüm çabayı ve gayreti göstermeye devam ediyor. Sizlerin birçok ulusal kanalların dışında, diğer ülkelerin ulusal kanallarınıda izlemesi için çalışmalarına devam etmektedir. Bu kapsamda en iyi kanalları giriş paketi üzerinden izleyebilmenizi sağlamaktadır. Özellikle bu ulusal kanallar arasında yer alan RTR Planeta TV kanalı, bu konu ile alakalı iyi bir örnek olacağını düşünüyoruz.

Digitürk RTR Planeta kanalı sayesinde sizlerde Rusya’da yaşanan güncel olayları ve diğer film, dizi ve ulusal yayınları günün 24 saati aralıksız izleyebilmektesiniz. Digitürk RTR Planeta kanalını sizlerde izlemek istiyorsanız eğer direk Digitürk kanalları arasında yer alan 135. numaralı kanalda yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Kanalı izlerken ister türkçe, istersenizde türkçe alt yazılı yayın seçeneklerinden biriyle izleyebilirsiniz.

Digitürk RTR Planeta kanalını ve diğer kanalları HD olarak izlemek istiyorsanız eğer direk Digitürk paketleri içerisinde yer alan HD paketten yararlanmaya başlayabilir ve yayınları normalinden 5 kat daha net bir görüntü kalitesiyle izlemeye başlayabilirsiniz.

Rusya Kanalı RTR Planeta Sizlerle
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz