Mimarsinan Digitürk Bayi Yetkili Teknik Servis Büyükçekmece

Mimarsinan Digitürk Bayi Yetkili Teknik Servis Büyükçekmece

rating: 5

votes: 1

İstanbul

06 Temmuz 2015

Yorum Yaz

629 kez incelendi.

İstanbul Büyükçekmece Mimarsinan Digitürk bayimiz ile almak istediğiniz tüm hizmetleri kapınıza getirecek ve sözleşmenizi de yine kapınızda yapacaksınız.

 Silivri Caddesi Uğur Sokak Büyükçekmece/ Mimarsinan

Büyükçekmece Mimarsinan İletişim bayi adres bilgileri.

Mimarsinan Digitürk Lig TV Telefon 0534 660 7373 | 0538 695 7373
En iyi yayınları sizlere sunmayı bir alışkanlık haline getiren Digitürk, bu yayınları da almanız için her ile ve ilçeye yüzlerce bayisi ile çalışmalarını sürmeye devam ediyor. Böylelikle sizlerin abonelik talebinizde hemen bayilerimize yönlendiriyor ve bayilerimiz de sizlere iletişime geçerek hem paket ve kampanyalar hakkında bilgi veriyor, hemde abonelik işlemlerinizi başlatarak ücretsiz olarak kurulum ve çanak uydu hizmetinden yararlanabilmenizi sağlıyor. Böylelikle sizlerde evinizde en iyi Digitürk yayınlarını izlemeye hemen başlıyorsunuz.

Digitürk’ün yetkili teknik servis bayilerinden biri olan Mimarsinan Digitürk, Digitürk hizmeti dışında Lig Tv hizmetini de alabilmenizi sağlıyor. Çünkü bildiğiniz üzere Digitürk, Lig TV yayın haklarını 2016-2017 sezonunun sonuna kadar satın almış ve abonelerine HD süper lig yayını yapmaya başlamıştır.

Bayimize abonelik dışında teknik servis hizmeti içinde başvurabilir ve abonelik kurulumunda olduğu gibi talep ettiğiniz gün içerisinde arızanızı giderebilirsiniz. Mimarsinan Digitürk Telefon numaralarımız üzerinden bayimize hemen ulaşabilir ve bayi adresimize gelmenize gerek kalmadan tüm hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Mimarsinan Digitürk Adresine gelmek isteyen vatandaşlarımız da yukarıda belirttiğimiz adrese gelerek hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirler.

 

 

 

Mimarsinan Digitürk Bayi Yetkili Teknik Servis Büyükçekmece
1 vote, 5.00 avg. rating (100% score)

Etiketler: , ,

Yorum Yaz