Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası

Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası

Digitürk Kampanyaları

10 Aralık 2015

Yorum Yaz

1190 kez incelendi.

Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası hakkında tüm detaylı bilgileri yazımızın içerisinde bulabilir ve bu şekilde bilinçli olarak abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

limitsiz-internet-film-paketi-kampanyasi

Digitürk kampanyalarından yararlanan arkadaşlarımızda artık eşsiz, tüm dünyanın yakından takip ettiği tüm yerli ve yabancı filmleri izleyebilecek ve bu şekilde sorunsuz olarak ailemizin birer parçası olarak yaşantınıza devam edebileceksiniz. Digitürk kampanyaları ile sizlerde abonelik işlemlerinizi başalttığınız taktirde sorunsuz olarak yayınları izleyebileceksiniz. Digitürk kampanyaları arasında sınırsız internetten de yararlanabileceğiniz birçok kampanyalar bulunmaktadır. Bu kampanyalar arasında yer alan Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası ile sizlerde abonelik işlemlerinizi başlatabilir ve bu şekilde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz. Dilerseniz gelin hep beraber Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası hakkında detaylı bilgileri öğrenmeye başlayalım.

Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyasndan yararlanmak isteyen tüm arkadaşlarımız her iki firmaya da 24 aylık kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 24 ay taahhüt için aylık sadece 59,99 TL ödeyerek bu kampanyadan yararlanmaya hak kazanabileceksiniz. Kampanyadan yararlanan tüm arkadaşlarımızda er ay 80’i yeni 800’e yakın film ve yüzlerce belgesel, Türkiye’nin en iyi yerel ve ulusal kanalların yanı sıra, sınırsız internet hizmetinden de yararlanabiliyorlar. Kampanya kapsamında 12 ay HD paketde sizlere ücretsiz olarak verilecektir. 

Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımızın kurulumları da talep ettiğiniz gün ve saat içerisinde ücretsiz olarak yapılacaktır. Kurulum sırasında çanak ve uydu ekipmanlarımızda ücretsiz olarak sizlere verilecektir. Kurulum için siz değerli arkadaşlarımız, direk bayimizin telefon numarasından müşteri temsilcimize ulaşabilirler.

Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz