Lig TV Taraftar Paketleri

Lig TV Taraftar Paketleri

Lig TV Paketleri

02 Nisan 2015

Yorum Yaz

1351 kez incelendi.

Lig TV Taraftar Paketleri

Lig TV abonelik işlemlerinizi başlatmak istiyorsunuz ama sadece 3 büyük takımımız olan Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş takımlarımızın maçlarını izlemek istiyorsanız eşer Taraftar Paketi aboneliğinizi bizlere ulaşarak başlatabilir, kurulumunuzuda gün içerisinde hemen yapıyoruz. Lig TV Taraftar paketi sayesinde artık dışarıda sadece bir maç izlemek için verdiğiniz onlarca liranızdan da kurtulmuş olacaksınız. Çünkü Digitürk, siz değerli abone olacak arkadaşlarımız için çok uygun fiyat tarifesi ile abonelik almanız için çalışmalarına yıllardır en iyi şekilde devam etmektedir. Lig TV taraftar paketi detayları hakkında ise şunlardan bahsedebiliriz.

Lig TV Taraftar Paketi Detayları.

Lig TV Taraftar Paketi Hakkında Bilgi

Lig TV Taraftar Paketi Detayları

Lig TV taraftar paketine abone olmak için öncelikle 12 aylık bir kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Vermiş olduğunuz bu 12 ay için ayda sadece 47 TL ödeyerek izleyebilirsiniz. Abone olduğunuz gün içerisinde kurulumunuzu yaptığınız gün içerisinde yapmaktayız. Bu sayede sizlerde sorunsuz hizmetlerden hemen yararlanabiliyor ve aileniz ile birlikte odanızı adeta mini stadyuma çeviriyorsunuz. Sizlerde süper ligin 3 büyük istanbul takımının maçlarını izlemek istiyorsanız eğer, direk Beylikdüzü bayimize ulaşın ve paket hakkında hem daha kapsamlı bilgilere sahip olun, hemde aboneliğinizi başlatarak ücretsiz kurulum hizmetinden de yararlanmaya biran önce başlayın.

Abonelik Alırsam Kurulum için Bekler miyim?

Hayır sevgili arkadaşlarımız. Abonelik aldığınız zaman ücretsiz kurulum hizmeti için günlerce beklemeyeceksiniz. Bayimiz siz değerli arkadaşlarımız için aynı gün içerisinde hizmetlerden yararlanabilmenizi sağlamaktadır. Sizlerde hemen bayimiz sayesinde hizmetlerden yararlanın ve eşsiz hizmetlerden yararlanmaya başlayın.

Lig TV Taraftar Paketleri
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz