Lig TV Şampiyonlar Paketi

Lig TV Şampiyonlar Paketi

Lig TV Paketleri

01 Nisan 2015

Yorum Yaz

2009 kez incelendi.

Lig TV Şampiyonlar Paketi Fiyat Ve Taahhüt Bilgileri

Artık dışarıda taraftarı olduğunuz takımın maçlarını izlemek için onlarca lira harcamayacaksınız. Çünkü Digitürk, sizlerin yararlanabilmesi için süper ligin yayın haklarını almıştır. Bu sayede de Lig TV paketlerini hizmete sokmuştur. Lig TV paketleri içerisinde izlemek istediğiniz takımlara ait birçok paket yer almaktadır. Lig TV paketleri içerisinde yer alan Lig TV şampiyonlar Paketi de bu paketler arasındadır. Lig Tv şampiyonlar Paketi abonesi olarak sizlerde Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Bursaspor ve Trabzonspor takımlarımızın maçlarını izleyebilecek, dilediğiniz gibi paket kanallarını 24 saat takip edebileceksiniz. Siz değerli vatandaşlarımıza bugün Şampiyonlar Paketi Ne Kadar vs. sorularınıza cevap arayacağız.

Lig TV Şampiyonlar Paketi Fiyat Ve Taahhüt Bilgileri

Lig TV Şampiyonlar Paketi Hakkında Bilgi.

Lig TV Şampiyonlar Paketi Detayları

Lig TV şampiyonlar paketi ile artık süper ligin beş büyük takımın maçları evinize geliyor. Bu sayede sizlerde Televizyonunuzun olduğu odayı stadyuma çevirebiliyor ve bu şekilde eşsiz yayınları izleyebiliyorsunuz. Lig TV şampiyonlar paketi ile abonelik alan arkadaşlarımız, pakete ek olarak HD paketide 7 TL farkla satın alabilir, bu şekilde yayınları HD olarak izlemeye başlayabilirler.

Şampiyonlar Paketi Ne Kadar

Şampiyonlar paketine abone olmak için öncelikle bizlere ulaşmanız ve 12 aylık bir kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Bu vermiş olduğunuz 12 ay için ayda sadece 55. TL ödeyerek izleyebilirsiniz. Aboneliğiniz süresince çanağınız ve uydunuz bayimiz tarafından size hediye edilecek ve kurulum esnasında hiçbir ücret ödemeyeceksiniz.

Lig TV Şampiyonlar Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz