Lig TV Şampiyon Anadolu Paketleri

Lig TV Şampiyon Anadolu Paketleri

Lig TV Paketleri

03 Nisan 2015

Yorum Yaz

1241 kez incelendi.

Lig TV Şampiyon Anadolu Paketleri

Digitürk sayesinde siz değerli Beylikdüzü halkıda en iyi spor yayınlarını HD kalitede sorunsuz olarak izleyebilecek ve bu şekilde dışarıya vereceğiniz onlarca liranızdan da kurtulmuş olacaksınız. Sizlerde süper ligin anadolu şampiyonları olan Bursaspor ve Trabzonspor takımlarının maçlarını izlemek için direk Lig TV Şampiyon Anadolu Paketleri ile aboneliğinizi hemen başlatabilirsiniz. Lig Tv Şampiyon anadolu paketleri sayesinde süper ligdeki diğer takımların maçlarını izlemeden para ödemek zorunda kalmayacak sadece bu iki takımımızın maçlarını izleyebileceksiniz.Sizlerde şimdi abonelik işlemlerinizi başlatmak için bizlere direk telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilir ve abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Lig TV Şampiyon Anadolu Paketleri İçeriği Ve Fiyat Bilgisi.

Lig TV Şampiyon Anadolu Paketleri Hakkında Bilgi

Lig TV Şampiyon Anadolu Paketleri Detayları

Lig TV Şampiyon anadolu paketi sayesinde sizlerde direk 12 ay kullanım taahhütü ile anadolunun şampiyon iki takımı olan Bursaspor ve Trabzonspor takımlarının maçlarını aylık sadece 30 TL ödeyerek izleyebileceksiniz. Paketten yararlanan tüm arkadaşlarımızın aynı gün içerisinde ücretsiz kurulumları yapılacaktır. Kurulum sırasında gerekli olan tüm uydu, çanak ve diğer ekipmanlar sizlere aboneliğinizin süresi boyunca ücretsiz olarak verilecektir.

Aboneliğimi Erken İptal Ettirebilir miyim?

Evet sevgili arkadaşlar. Aboneliğinizi iptal ettirebilirsiniz. Ama iptal ettirdiğiniz zaman o zamana kadar adınıza yapılmış tüm indirimleri ödemek zorundasınızdır. İptal işlemlerinizi başlatmak için direk yetkili Digitürk servislerine başvurarak Digitürk iptal formu doldurmak veya direk Digitürk iptal dilekçenizi 0212 473 9999 nolu numaraya faks çekmeniz gerekmektedir. İptal işlemlerinizi tam anlamıyla bitirmek için sizlere verilen ekipmanlarıda en yakın Digitürk yetkili servis ekiplerine iade etmeniz gerekmektedir.

Lig TV Şampiyon Anadolu Paketleri
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz