Lig TV Kredi Kartı Kampanyası

Lig TV Kredi Kartı Kampanyası

Digitürk Kampanyaları

24 Kasım 2015

Yorum Yaz

673 kez incelendi.

Lig TV Kredi Kartı Kampanyası ile sizlerde sorunsuz olarak süper lig yayınlarını peşin ödeyerek izleyebileceksiniz. Kampanya detayları yazımızın içerisinde belirtilmiştir.

lig-tv-kredi-karti-kampanyasi

Digitürk kampanyaları sayesinde sizlerde çok uygun fiyatlara Digitürk ve Lig TV yayınlarını günün 24 saati aralıksız izleyebilecek ve bu sayede sorunsuz olarak Digitürk ve Lig TV sahibi olabileceksiniz. Digitürk her sene olduğu gibi bu senede en iyi kampanyaları hizmete sokmuş ve bu şekilde hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabiliyorsunuz. Digitürk sizler için bildiğiniz gibi süper lig yayın haklarını da almıştır. Bu sebeple sizler için Lig TV kampanyalarınızı da hizmete sokmuş durumdadır. Lig TV Kampanyaları arasında yer alan ve sizlerin süper ligde istediğiniz takımın maçlarını izlemenizi sağlayan Lig TV Kredi Kartı Kampanyası ile sizlerde sorunsuz olarak yayınları izlemeye başlayabileceksiniz.

Lig TV Kredi Kartı Kampanyasından yararlanmak isteyen arkadaşlarımız öncelikle 12 ay kullanım taahhütü vermeleri gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 aylık taahhüt ile sizlerde giriş paketi ile birlikte süper lig paketi, şampiyonlar paketi abone olabileceksiniz. 12 aylık Giriş Paketi ile birlikte Süper Lig Paketi’nden 674,91 TL, Giriş Paketi ile birlikte Şampiyonlar Paketi’nden ise 584,91 TL karşılığında faydalanılır. Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımız Axess, Bonus, Word, Advantage ve Maximum kredi kartı ile taksitlendirme yapabilir ve bu şekilde verdiğiniz 12 aylık taahhütün 3 ayı için hiçbir ücret ödemek zorunda da kalmıyorsunuz.

Abonelik alan arkadaşlarımız kurulum hizmetinden de ücretsiz olarak yararlanacak ve çanak uydu ekipmanlarını da ücretsiz olarak alabilecekler. Kurulum sırasında sadece aktivasyon bedeli olarak 30 TL ödeyerek yayınları izleyebilecekler.

Lig TV Kredi Kartı Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz