Lig TV Anadolu Taraftar Paketleri

Lig TV Anadolu Taraftar Paketleri

Lig TV Paketleri

04 Nisan 2015

Yorum Yaz

1245 kez incelendi.

Lig TV Anadolu Taraftar Paketleri

Sizlerde artık HD süper lig yayınlarını evinizde izleyebilecek ve bu şekilde evinizi bir nevi mini stadyuma çebvirebileceksiniz. Digitürk, sizlerin yararlanabilmesi ve çok uygun fiyatlara Lig TV süper lig maçlarını izleyebilmeniz için süper ligin yayın haklarını almıştır. Bu sayede Lig TV paketlerini hizmete sokmuştur. Sizlerde artık süper ligde izlemediğiniz maçlara boşa para vermekten bıkıp usandınız mı artık? Şimdim hemen Anadolu Taraftar Paketi üyeliğinizi başlatarak tüm anadolu takımlarımızın maçlarını izleyemeye başlayabilirsiniz. Süper Lig takımlarının haricinde desteklediğiniz Anadolu Takımları’nın tüm maçlarını ve takımlar hakkındaki haber ve gelişmeleri, Lig TV programlarıyla birlikte evinize konuk edin! Üstelik Anadolu Paketi almanız durumunda Spormax kanalı ve Premier Lig Digiturk’ün hediyesi!

Lig TV Anadolu Taraftar Paketleri İçerik Bilgileri.

Lig TV Anadolu Taraftar Paketleri Hakkında Bilgi.

Lig TV Anadolu Taraftar Paketleri İçeriği

Lig TV anadolu taraftar paketi sayesinde sizlerde süper ligin anadolu takımları arasından seçmiş olduğunuz bir takımın maçlarını izleyebileceksiniz. Paketten yararlanmak için 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay taahhüt boyunca aylık sadece 20 TL ödeyeceksiniz. Bu fiyat, sizlere Beylikdüzü Digitürk sabit fiyat garantisi ile yapılmaktadır.

Paket Kurulum Bilgileri

Lig TV Anadolu taraftar paketine abonelik başlatan arkadaşlarımızın talep ettikleri gün ve saat içerisinde ücretsiz kurulumları yapılmaktadır. Kurulum sırasında gerekli olan çanak, uydu, kart ve diğer ekipmanlar sizlere aboneliğiniz süresi boyunca ücretsiz olarak verilecektir. 12 ay içerisinde herhangi bir arıza durumunda ücretsiz servis hizmetinden de yararlanabileceksiniz. Sorununuz eğer sizlere verilen ekipmanlarda ise ücretsiz olarak ekipman değişiminiz yapılacak ve sizlerde sorunsuz yayınları izlemeye kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Lig TV Anadolu Taraftar Paketleri
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz