Gümüşpala Mahallesi Digitürk Bayi Bilgileri

Gümüşpala Mahallesi Digitürk Bayi Bilgileri

İstanbul

04 Temmuz 2015

Yorum Yaz

613 kez incelendi.

Avcılar Gümüşpala Mahallesi Digitürk Bayimin verdiği tüm hizmetler hakkında Bilgiler hakkında hemen gelin detaylı bilgilere ulaşalım.

gumuspala-digiturk-bayi

Gümüşpala Digitürk Lig TV Telefon 0534 660 7373 | 0538 695 7373
Gümüşpala Digitürk bayimiz, siz değerli Avcılar Gümüşpala semt sakinleri için yıllardır hem adres, hemde telefon numaralarımız üzerinden paket ve kampanyalar hakkında bilgiler, abonelik hizmeti, talep ettiğiniz gün içerisinde kurulum hizmeti, teknik servis hizmeti, iptal ettirme işlemleri ve ekipman iadesi hizmetini istediğiniz gün içerisinde alabilmenizi sağlamaktadır.

Gümüşpala Digitürk Bayi ile almak istediğiniz tüm hizmetler için bayi adresimize gelmeden, bayimizin verdiği tüm hizmetleri kapınıza kadar getirebilirsiniz. Mesela abonelik işlemlerinizi başlatmanız durumunda kurulumunuz hemen yapılacak ve sözleşmeniz kapınızda yapılacaktır. Bu hizmeti sadece Gümüşpala Digitürk Telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşan şanslı vatandaşlarımız alabilmektedirler.

Aboneliğinizi başlatmanız durumunda Digitürkün kurulu olduğu oda bir nevi sinema salonuna dönecek. Çünkü Digitürk, sizlere verdiği yayınları HD ve Double ses kalitesi ile izlemenizi sağlamaktadır. Sizlerde hemen Gümüşpala Digitürk bayimize ulaşabilir ve Digitürk hizmeti dışında Lig TV hizmeti de alabilir, evinizde süper lig maçlarını izlemeye başlayabilirsiniz.

 

Gümüşpala Mahallesi Digitürk Bayi Bilgileri
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler: , ,

Yorum Yaz