France 24 TV Haber Kanalları Arasında.

France 24 TV Haber Kanalları Arasında.

rating: 5

votes: 1

Digitürk Tüm Kanallar

07 Ekim 2015

Yorum Yaz

671 kez incelendi.

Digitürk, siz değerli abonelerinin izlemesi için birçok haber kanalını yayın hayatına sokmuştur. Bu kanallar siz değerli arkadaşlarımıza günün 24 saati aralıksız yayın yapmaktadır.

digiturk-france-24

Digitürk, siz değerli abonelerinin izlemesi için birçok haber kanalını yayın hayatına sokmuştur. Bu kanallar siz değerli arkadaşlarımıza günün 24 saati aralıksız yayın yapmaktadır ve sizlerde bu sayede günün 24 saati aralıksız yurt ve dünyadan haberlere ulaşabiliyorsunuz. Digitürk haber kanalları arasında yer alan France 24 TV kanalıda bu kanallar arasında yer alan bir kanalımızdır. Kanal, teledünyada uluslararası yayın yapan bir Digitürk haber kanalıdır. Kanalı sizlerde izlemek için direk giriş paketine abone olabilir ve France 24 TV kanalını gibi daha birçok kanalı izlemeye hak kazanabilirsiniz. Digitürk giriş paketi kanallarının içerisinde haber kanallarından başka film, dizi, belgesel, radyo, çocuk, spor ve eğlence kanallarıda yer almaktadır.

Digitürk France 24 Frekans:

Frekans: 10928
Polarisazyon: H – Yatay
Sembol Oranı: 30000
SID: 7814

Digitürk France 24 TV kanalını izlemek isteyen arkadaşlarımız direk Digitürk kanal listesini açabilir ve oradan direk 146. numaralı kanalı açabilir ve sorunsuz bir Digitürk haber yayınlarını izlemeyle başbaşa kalabilirsiniz. Digitürk France 24 kanalı sayesinde artık koltuğunuza uzanın ve yayınları dilediğiniz gibi izlemeye başlayın. Üstelik çok uygun fiyatlara ve herkezin cebine uygun fiyat tarifeleriyle. Digitürk’ün haber kanalları sayesinde artık dünyada yaşanan en son olaylarda ekranlara geleceği için, haber yayınlarını sadece sabah, öğle ve akşamları izlemeyecek, gün boyu aralıksız haber yayınlarını seyredebileceksiniz.

France 24 TV Haber Kanalları Arasında.
1 vote, 5.00 avg. rating (100% score)

Etiketler: , ,

Yorum Yaz