Digitürk Yetişkin Paketi

Digitürk Yetişkin Paketi

Digitürk Paketleri

11 Nisan 2015

Yorum Yaz

1366 kez incelendi.

Digitürk Yetişkin Paketi

Digitürk paketleri sayesinde siz değerli arkadaşlarımızda artık birçok yayınları izleyebilir ve bu şekilde sorunsuz tüm hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Digitürk yetişkin paketi de bu paketler arasında yer alan bir pakettir. Digitürk Yetişkin Paketi ile siz değerli yetişkinlerimizde gece 00:00 ile 05:00 arası dünya erotik starlarının vidyolarını takip edebilecek ve geceniz herzmankinden daha ateşli geçeçektir. Digitürk Yetişkin paketi üyeliği almak için bizlere iletişim numaralarımız üzerinden hemen ulaşabilir ve paketimiz hakkında, kanalları hakkında, fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz ve üyeliğinizi de hemen başlatabilirsiniz.

Digitürk Yetişkin Paketi Detaylı Bilgileri.

Digitürk Yetişkin Paketi Hakkında Bilgi.

Digitürk Yetişkin Paketi Detayları

Digitürk yetişkin paketini almak zannedildiği gibi zor değildir aslında. Çünkü Digitürk Yetişkin Paketine abone olmak için öncelikle 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Vermiş olduğunuz bu 12 ay için ayda sadece 12TL ödeyeceksiniz. Aboneliğinizi başlattığınız gün içerisinde de kurulumunuz hemen yapılacaktır. Digitürk yetişkin paketine abone olmanız için öncelikle giriş paketi abone olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde sadece yetişkin paketi değil, diğer tüm Digitürk paketlerinden yararlanmaya hemen başlamanızı sağlamaktadır.

En sevdiğiniz programları TV’de, web’de, cepte ve tablette, Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Abonelik iptali durumunda taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır.

Digitürk Yetişkin Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz