Digitürk Vol.i Filmi

Digitürk Vol.i Filmi

Digitürk Filmleri

23 Ocak 2015

Yorum Yaz

713 kez incelendi.

Digitürk Vol.i Filmi

Digitürk olarak Digitürk filmleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmeniz için bundan böyle yayınlamış olduğumuz ve gelecekte yayınlayacağımız filmler hakkında sizlere detaylı bilgi vermeye karar verdik. Bugünde sizlere Digitürk filmlerimiz arasında yer alan Vol.İ Filmi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Digitürk Vol.i Filmi

Digitürk Vol.i Filmi

Günümüzden çok uzak bir gelecekte geçen filmde, insanoğlu aşırı kirlenme sebebiyle Dünya’yı terk edip başka bir gezegende yaşamaya başlamıştır. Çöplerle çevrili dünyayı temizleme görevi sevimli bir robota, Vol.i’ye verilir. İnsanoğlunun bıraktığı çöplerden kendine yeni bir dünya yaratan yalnız Vol.i’nin yalnızlığı, başka bir robot olan Eve’nın gelmesiyle son bulur. İki sevimli robotun arasında filizlenen dokunaklı ilişki türlü zorluklara rağmen direnmeye ve ayakta kalmaya çalışır.
Film tüketim çılgınlığına ve insan türünün kendi yaşadığı doğal çevreye verdiği zararlara dair önemli yorumlar yaparken geleceğin insanlığını teknolojinin esiri olmuş, tembellikten tükenmiş bir profilde çizer. Pixar stüdyolarından çıkan Oscar ödüllü Vol.i sinema tarihinin en önemli animasyonlarından biri olmanın yanısıra önemli bir bilimkurgu filmi olarak kabul ediliyor.

Digitürk Vol.i Filmi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz