Digitürk Süper Paket Kampanyası

Digitürk Süper Paket Kampanyası

Digitürk Kampanyaları

01 Aralık 2015

Yorum Yaz

654 kez incelendi.

Digitürk Süper Paket Kampanyası hakkında detaylı bilgilerin tamamı yazımızda belirtilmiştir. Sizlerde yazımıza göz atabilir ve abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

digiturk-super-paket-kampanyasi

Digitürk kampanyaları ile artık eşsiz yayınları evinizde koltuğunuza uzanarak aileniz ile birlikte izleyebilecek ve bu şekilde eşsiz yayınları evinizde izleyebileceksiniz. Digitürk, sizlerin yararlanabilmesi için hersene faaliyete sokuyor. Bu sayede sizlerde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz. Digitürk kampanyaları arasından sizlerde kendinize en uygun fiyatlı kampanyayı seçin ve bu şekilde hizmetlerden yararlanmaya başlayın. Digitürk kampanyaları arasında en çok tercih edilen kampanya olan Digitürk Süper Paket Kampanyası ile sizlerde işlemlerinizi hemen başlatabilir ve ailemizin birer parçası olabilirsiniz.

Digitürk Süper Paket Kampanyası ile sizlerde giriş paketi kanallarını, film kanallarını ve belgesel kanallarını izleyebileceksiniz. Kampanya kapsamında yayınlar türksat üzerinden izlenmektedir. Sizlerde Digitürk Süper Paket Kampanyası abonelik işlemlerinizi başlatmak istiyorsanız eğer direk 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu taahhütün ilk ayında sadece 14,99 TL ödeyerek yayınları izleyebileceksiniz. Kalan aylarda ise aylık sadece 27,99 TL ödeyerek yayınları günün 24 saati aralıksız izleyebileceksiniz. Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımız ilk ay lig tv yayınlarını da ek ücret ödemeden izleyebilecekler.

Digitürk Süper Paket Kampanyası abonelik işlemlerinizi başlattığınız gün içerisinde kurulumunuz yapılacaktır. Bu şekilde aktivasyon ücreti olarak aylık sadece 20 TL ödeyeceksiniz. Kampanya kapsamında çanak ve uydu ekipmanlarınıza kadar ücretsiz olarak verilecektir. Bu kampanya bayimize özel bir kampanyadır. Sizlerde kampanyamızdan hemen yararlanmak için telefon numaralarımız üzerinden bayimize ulaşabilirsiniz.

 

Digitürk Süper Paket Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz