Digitürk Sporsever Paketi

Digitürk Sporsever Paketi

Digitürk Paketleri

09 Nisan 2015

Yorum Yaz

1230 kez incelendi.

Digitürk Sporsever Paketi

Digitürk, sizlerin yararlanabilmesi için birçok paketini hizmete sokmuş ve bu paketler sayesinde sizlerde sorunsuz olarak tüm yayınları çok uygun fiyatlara izleyebiliyorsunuz. Digitürk paketleri içerisinde yer alan Digitürk sporsever paketi ile sizlerde aboneliğinizin bulunduğu kanalları zenginleştirebilir ve bu şekilde sizlerde sorunsuz olarak aileniz ile birlikte keyifli vakitleri geçirebilirsiniz. Digitürk sporsever paketi ile hangi kanalları izleyebileceğinizi, paketi ne kadara izleyebileceğiniz hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Digitürk olarak siz değerli vatandaşlarımız için bugün paketimizin detaylarını sizlerle paylaşacağız.

Digitürk Sporsever Paketi İçerik bilgileri.

Digitürk Sporsever Paketi Hakkında Bilgi.

Digitürk Sporsever Paketi İçeriği

Digitürk Sporsever Paketi ile sizlerde tüm spor kanallarına doyacak ve dilediğiniz spor karşılaşmalarını dilediğiniz gibi izlemeye başlayabileceksiniz. Evet sevgili arkadaşlar. Sizlerde tüm spor karşılaşmalarını takip etmek için hemen bizleri arayın ve paketimizi hemen alın. Sporsever paketimize ayda faturanıza ek olarak 5 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Digitürk sporsever paketine sahip olmak için öncelikle sizlerde giriş paketine abone olmanız gerekmektedir. Digitürk giriş paketine abone olduğunuz faturanıza ek olarak 5 TL ödeyin ve eşsiz spor yayınlarını severek izlemeye başlayın.

Digitürk giriş paketi ile birlikte paketten yararlanmak istiyorsanız eğer direk giriş paketi + sporsever paketine 24,99 TL ödeyerek sahip olabilir ve talep ettiğiniz gün ve saat içerisinde ücretsiz kurulum hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Kurulumdan yararlanan tüm arkadaşlarımızın çanak ve uydu ekipmanları da ücretsiz olarak verilecek, bu şekilde sizlerde Digitürk’ün eşsiz yayınlarını izlemeye hemen başlayabileceksiniz.

Digitürk Sporsever Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz