Digitürk Sporextra Paketi

Digitürk Sporextra Paketi

Digitürk Paketleri

06 Nisan 2015

Yorum Yaz

749 kez incelendi.

Digitürk Sporextra Paketi

Digitürk ailemizin birer parçası olarak sizlerde eşsiz tüm hizmetlerden yararlanabilir ve bu şekilde sizlerde ailemizin birer parçası olarak yaşantınıza renk katabilirsiniz. Digitürk paketleri içerisinde yer alan Digitürk Sporextra Paketi ile sizlerde aboneliğinizi hemen başlatabilir ve sizlerde birçok Avrupanın önde gelen liglerinin maçlarını izlemeye başlayabilirsiniz. Digitürk Sporextra Paketi sayesinde artık kumandayı elinize aldığınız zaman zamanınızın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile.

Digitürk Sporextra Paketi hakkında Bilgi.

Digitürk Sporextra Paketi Kurulum, Fiyat Ve Taahhüt Bilgileri.

Digitürk Sporextra Paketi Detayları

Digitürk Sporextra Paketi sayesinde sizlerde artık İngiltere Premier Lig’i, Brezilya Lig’i ve Rusya Lig’i, Beko Basketbol Ligi maçlarını takip edebileceksiniz. UFC ve Fight Code’un en çekişmeli ve heyecanlı boks karşılaşmalarını nefesinizi tutarak izleyeceksiniz. Sizlerde Sporextra paketi kanallarını izlemek için şimdi heme bizlere iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşmanız ve abonelik işlemlerinizi başlatmanız gerekmektedir. Bu şekilde sizlerde belirtiğimiz liglerin yayınlarını sorunsuz olarak izleyebilecek ve sizlerde Digitürk’ün yayın kalitesinin farkını aileniz ile birlikte yaşayabileceksiniz.

Digitürk Sporextra Paketi Kurulum, Fiyat Ve Taahhüt Bilgileri

Digitürk Sporextra paketine abone olmak için 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Vermiş olduğunuz bu 12 ay için ayda sadece 20 TL ödeyerek izleyebilirsiniz. Digitürk Sporextra Paketi aboneliği alan tüm arkadaşlarımızın talep ettikleri gün ve saat içerisinde ücretsiz kurulumları yapılmaktadır. Sizlerde Digitürk sporextra paketinden yararlanmak istiyorsanız eğer hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Kurulum sırasında gerekli olan tüm çanak ve uydu ekipmanlarınız, aboneliğinizin süresi boyunca ücretsiz olarak sizlere verilecektir.

Digitürk Sporextra Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz