Digitürk Sporextra Paketi Kampanyası

Digitürk Sporextra Paketi Kampanyası

Digitürk Kampanyaları

05 Aralık 2015

Yorum Yaz

1062 kez incelendi.

Digitürk Sporextra Paketi Kampanyası hakkında detaylı bilgilerin tamamını yazımızın içerisinde bulabilecek ve abonelik işlemlerinizi hemen başlatabileceksiniz.

digiturk-sporxtra-paketi-kampanyasi

 

Digitürk kampnyalarından sizlerde artık yararlanarak aynı gün içerisinde abonelik ve kurulumlarınızı başlatabilecek, bu sayede sizlerde sorunsuz olarak Digitürk yayınlarını izleyebileceksiniz. Digitürk kampanyaları içerisinde sizlerin hem filmleri, hem dizileri, hem spor yayınlarını izleyebileceğiniz birçok kampanyaları hizmete sokmuş bulunmaktadır. Özellikle Digitürk, sizlerin izlemesi için birçok Avrupa’nın önce gelen liglerinin yayın haklarını almasıda bu kampanyaların alınma olasılığınıda arttırmış bulunmaktadır. Sizlerde Digitürk’ün spor yayınlarını izlemek istiyorsanız eğer direk Digitürk Sporextra Paketi Kampanyası abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Sporextra Paketi Kampanyasının detaylı bilgilerini de sizlerle paylaşmaya başlayalım.

Digitürk Sporextra Paketi Kampanyası aboneliği alan tüm arkadaşlarımız İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Spor Toto Basketbol Ligi, ATP Masters 1000 ve Wimbledon tenis turnuvası maçlarını izleyebiliyorsunuz. Kampanyadan yararlanmak isteyen arkadaşlarımız giriş paketi + sporextra paketi kanallarını izleyebilecekler. Kampanya için 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 aylık taahhütün ilk 3 ayında sadece 19,99 TL, geriye kalan 9 ayda ise sadece 31,99 TL ödeyerek eşsiz Digitürk ulusal kanalları ve spor yayınlarını izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

Kampanya kapsamında siz değerli arkadaşlarımızın kurulumları talep ettiğiniz gün içerisinde ücretsiz olarak yapılacaktır. Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımızın çanak ve uydu ekipmanları da yine ücretsiz olarak sizlere verilecektir. Kampanyadan yararlananlar, kurulum sırasında sadece aktivasyon ücreti olarak 30 TL ödeyecekler. Bunun dışında hiçbir ek ücret ödemelerine gerek kalmayacak.

Digitürk Sporextra Paketi Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz