Digitürk Ratatuy Filmi

Digitürk Ratatuy Filmi

Digitürk Filmleri

27 Ocak 2015

Yorum Yaz

696 kez incelendi.

Digitürk Ratatuy Filmi

Digitürk sizler için yine birbirinden güzel filmleri HD olarak izlemeniz için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor ve sizlerin daha kolay bir abonelik başlatmanız için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Digitürk bayisi olarak bugün sizlere Digitürk filmlerimiz arasında yer alan Digitürk Ratatuy filmi hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Digitürk Ratatuy Filmi

Digitürk Ratatuy Filmi

Şişman fare Remy, yemeğe olan düşkünlüğü nedeniyle tek bir hayale sahiptir: Aşçı olabilmek! Bu idealini gerçekleştirmek için Paris’in yolunu tutan sevimli fare kaza eseri kendisini şehrin en iyi restoranının kanalizasyonunda bulur. Restoranın yeni çöpçüsüyle ilginç bir anlaşma yapan Remy, tüm hünerlerini sergileyebileceği büyülü mutfağa ulaşmaştır. Ancak bu tek hayalini gerçekleştirmek, farelerden iğrenen bir insanlığın var olduğu bir dünyada pek kolay olmayacaktır.
Walt Disney’den çıkan film, Kayıp Balık Nemo, Yukarı Bak, Oyuncak Hikayesi gibi animasyon türünün en yaratıcı örneklerinin üretildiği Pixar stüdyolarının ürünü. Yönetmenlik ve senaryo yazımını Brad Bird ve Jan Pinkava ikilisinin üstlendiği Ratatuy, gösterime girdiği yıl Akademi Ödülleri’nde ‘En İyi Animasyon Film’ Oscar’ını kazanmıştı.

Digitürk Ratatuy Filmi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz