Digitürk Platin Paketler

Digitürk Platin Paketler

Digitürk Paketleri

20 Mart 2015

Yorum Yaz

900 kez incelendi.

Digitürk Platin Paketler

Digitürk Platin Paketler ile Digitürk abonelik işlemlerini başlatmak isteyen arkadaşlarımız birçok hediyeler beklemektedir. Sizlerde Digitürk ailemizin birer parçası olmak için Digitürk Platin Paketler ile abonelik başlatmak istiyor ama paket hakkında bilgi almak istiyorsanız eğer doğru yerde olduğunuzu belirtmek istiyoruz. Digitürk Platin Paketlerinin içerisinde yer alan tüm paketleri de dilerseniz gelin hep beraber öğrenelim ve abonelik başlatmak için bayimizin iletişim adreslerinden abonelik alalım.

Digitürk Platin Paketleri Abonelik

Digitürk Platin Paketleri Detaylı Bilgileri

Digitürk Platin Paket Detayı

Digitürk platin paketlerinin içerisinde sizlerin yararlanabilmeniz için film paketi ve dizi paketi yer almaktadır. Bu paketler sayesinde sizlerde TV başında daha güzel ve zevkli vakit geçirecek, en iyi filmleri ve dizileri 24 saat aralıksız izleyebileceksiniz. Digitürk platin paketleri içerisindeki ek paketlerden yararlanmak isteyen tüm arkadaşlarımız öncelikli iş olarak giriş paketine abone olmaları gerekmektedir. Digitürk giriş paketine abone olmanız durumunda sizlerde en iyi yerli ve yabancı filmleri, dizileri ve ulusal kanalları izlemeye başlayabileceksiniz.

Digitürk Platin Paket Nedir:
Digitürk platin paket sizlere en iyi filmleri ve dizileri izleyebilmeniz için içerisinde film paketi ve dizi paketini barındıran bir Digitürk paketidir. Paket içerisinde yer alan film paketine ayda 16 TL, dizi paketine de yine 16 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
Kurulum Bilgileri:
Digitürk platin paketlerinden yararlanan tüm arkadaşlarımızın kurulumları talep ettikleri gün ve saat içerisinde ücretsiz olarak yapılmaktadır. Kurulum sırasında gerekli olan tüm çanak, uydu ve diğer ekipmanlar sizlere ücretsiz olarak verilmektedir. Abonelik aldıktan sonraki 3 ay içerisinde tüm teknik servis hizmetleri adınıza ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Digitürk Platin Paketler
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz