Digitürk Paket Servisleri

Digitürk Paket Servisleri

Digitürk Paketleri

26 Mart 2015

Yorum Yaz

770 kez incelendi.

Digitürk Paket Servisleri

Sinemaya giderek izleyeceğiniz bir film fiyatına bir ay boyunca severek izleyebileceğiniz yayınlar Digitürk Paket Servisleri içerisindeki paketler içerisinde yer almaktadır. Digitürk Paket Servisleri sayesinde artık zamanızı aileniz ile birlikte izleyebileceğiniz keyifli TV yayınları evinize gelecektir. Digitürk Paket Servisleri ile sizlerde tek bir telefonla hayatınıza renk katabilirsiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Paket Servisleri detaylı bilgilerine ulaşalım ve abonelik için hemen telefon numaralarımız üzerinden bayimize ulaşalım.

Digitürk Paket Servisleri içerisinde bulunan paketler.

Digitürk Paket Servisleri Detayları

Digitürk Paket Servisleri Detayları

Digitürk servis paketleri içerisindeki paketler ve bu paketlerin içerisindeki kanallar sayesinde artık sizlerde yetişkin kanallarını, salon filmlerini, avrupanın önde gelen liglerin maçlarını takip edebileceksiniz. Üstelik çok ama çok ucuz fiyatlara izleyebileceksiniz. Digitürk Paket Servisleri içerisinde sizlerin izleyebilmesi için Avantaj paketi, Yetişkin paketi, Avantaj yetişkin paketi ve Mobil lig tv paketi yer almaktadır. Bu paketler sayesinde artık sabahlar olmayacak ve hayalini kurduğunuz tüm HD yayınları izleyebileceksiniz.  Dilerseniz gelin hep beraber bu paketlerden izleyebileceğiniz yayınları ve paketlerin fiyat bilgilerini de hep beraber öğrenelim.

Digitürk Avantaj Paketi

Digitürk avantaj paketi sayesinde siz değerli arkadaşlarımızda artık tüm salon filmlerini izleyebilecekler. Digitürk avantaj paketinden yararlanmak için öncelikle sizlerde Digitürk plus kutu sahibi olmanız gerekmektedir. Digitürk avantaj paketi aboneliği için 12 ay taahhüt vererek aylık sadece 17 TL ile abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Digitürk Yetişkin Paketi

Digitürk yetişkin paketi sayesinde artık gece 00:00 ile 05:00 saatleri arasında erotik yayınları izleyebileceksiniz. Digitürk yetişkin paketi aboneliği için 12 ay taahhüt ile aylık sadece 17 TL ödeyerek yayınları izleyebileceksiniz.

Avantaj Yetişkin Paketi

Digitürk avantaj yetişkin paketi sayesinde artık hem salon filmlerini izleyebilecek, hemde erotik yayınları izleyebileceksiniz. Paket aboneliği için 12 ay taahhüt vererek aylık sadece 22 TL ile aboneliğinizi başlatabileceksiniz.
Mobil LigTV Paketi

Digitürk mobil lig tv paketi sayesinde artık cep telefonunuzdan da süper lig veya diğer spor kanallarını izleyebilecek ve bu şekilde sorunsuz yayınları kaçırmadan izleyebileceksiniz. Paketten yararlanmak için aylık sadece 10 TL ödeyerek yayınları izleyebileceksiniz.

Digitürk Paket Servisleri
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz