Digitürk Mobil Lig TV Paketi

Digitürk Mobil Lig TV Paketi

Digitürk Paketleri

14 Nisan 2015

Yorum Yaz

1407 kez incelendi.

Digitürk Mobil Lig TV Paketi

Merhaba sevgili Digitürk Lig TV Ailesi. Sizlerde artık üyesi olduğunuz Lig TV yayınlarını cep telefonlarınızdan veya tabletlerinizden de dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde izlemeye başlayabilecek ve bu şekilde sizlerde artık “yayın kaçırdım” gibi şikayetlerle kafanızı kurcalamayacaksınız. Digitürk ve Lig TV yayınlarını cep telefonlarınızdan veya tabletlerinizden izlemek için sizlerde direk Digitürk Mobil Lig TV Paketi aboneliği alabilir ve bu şekilde ailemizin birer parçası olabilirsiniz. Sizler için en son hizmete giren paketimiz olan Mobil Lig TV Paketi hakkında detaylı bilgileri sizlerle bugün paylaşacağız. Paketimizin konusu hakkında ve fiyatları hakkında şunları sizlere söyleyebiliriz.

Digitürk Mobil Lig TV Paketi İçerik Bilgisi.

Digitürk Mobil Lig TV Paketi Hakkında Bilgi.

Digitürk Mobil Lig TV Paketi İçerik

Digitürk Mobil Lig TV paketi aboneliği olmak için almak istediğiniz paket aboneliğinizin bulunması gerekmektedir. Mesela şöyle bir örnek vermek istiyoruz. Lig TV şampiyonlar paketi aboneliğiniz var ve süper ligin 5 büyük takımını evinizde izliyorsunuz. Ama geç kaldığınız zamanlarda cep telefonunuzdan izlemek içinde direk mobil lig tv paketini ek olarak alabilir ve aylık faturanıza ek olarak 10 TL ödeyerek izleyebilirsiniz. Mobil cihazınızda Dilediğin Yerde uygulaması ile Lig TV’yi açın ve canınız nerede isterse takımınızın maçını orada izleyin! Üstelik Mobil Lig TV üyeliği ayda yalnızca 10TL!

Evet sevgili arkadaşlarımız. Sizlerde Digitürk Mobil Lig TV paketi aboneliği almak için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve sizlerde ailemizin birer parçası olarak yaşantınıza renk katabilirsiniz.

Digitürk Mobil Lig TV Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz