Digitürk Lig TV Yeni Abonelik Noktası

Digitürk Lig TV Yeni Abonelik Noktası

Digitürk

03 Kasım 2015

Yorum Yaz

694 kez incelendi.

Digitürk ile sizlerde evinizde koltuğa uzanıp kumandayı elinize aldığınız zaman izlemek istediğiniz tüm yayınları HD olarak izleyebilirsiniz.

Digiturk-LigTV-Yeni-Abonelik-Noktasi

Digitürk ile sizlerde evinizde koltuğa uzanıp kumandayı elinize aldığınız zaman izlemek istediğiniz tüm yayınları HD olarak izleyebilirsiniz. Digitürk aboneliği almak için de sokak sokak bayi aramanıza gerek kalmayacak, direk digiline.gen.tr sitesi üzerinden paket kampanyaları hakkında bilgilere ulaşarak dilediğiniz kampanyadan talep ettiğiniz gün içerisinde yararlanmaya başlayabileceksiniz. Digitürk Bayileri ile adreslere gitmeden de Digitürk Lig TV hizmetlerinden yararlanabileceksiniz. Digitürk bayilerinin iletişim bilgilerini belirttiğimiz site üzerinden öğrenebilir ve hemen ilçenizin bayisi ile iletişime geçerek hizmetlerden yararlanmaya başlayabileceksiniz.

Digitürk Bayii ile iletişime geçtiğiniz zaman sizlerde dilediğiniz gibi Digitürk ve Lig TV tüm hizmetlerinden yararlanmaya başlayabileceksiniz. Digiline.gen.tr sitesi üzerinden alacağınız bayi iletişim bilgileri ile sizlerde kampanyalar hakkında bilgilere, abonelik hizmetine, kurulum hizmetine, teknik servis hizmetine, fatura ödeme hizmetine, iptal hizmetine, ekipman iadesi hizmetine, kutu kart iadesi hizmetine ve daha birçok Digitürk Lig TV hizmetinden yararlanabileceksiniz. Lig TV Abonelik talep eden arkadaşlarımız da yine digiline.gen.tr sitesi üzerinden kampanyalar ve paketler hakkında bilgi alabilecek ve bayi yönlendirilmesini de hemen yaptırabilecekler.

Digiline.gen.tr sitesine girerek alabileceğiniz tüm hizmetleri görmüş olduğunuz gibi sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. Sizlerin yapması gereken tek şey, hemen belirttiğimiz siteye girmeniz ve almak istediğiniz hizmeti seçip, belirtilen bayilerle iletişime geçmenizdir.

Digitürk Lig TV Yeni Abonelik Noktası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz