Digitürk Lig TV Üyelik Kampanyası

Digitürk Lig TV Üyelik Kampanyası

Digitürk Kampanyaları

21 Kasım 2015

Yorum Yaz

633 kez incelendi.

Digitürk Lig TV Üyelik Kampanyası ile sizlerde abonelik almak ve kampanya detaylarına ulaşmak için direk yazımızın ayrıntılarına göz atabilirsiniz.

lig-tv-yeni-uyelik-kampanyasi

Digitürk kampanyaları arasına birçok yeni kampanyasını hizmete sokmuş bulunuyor. Bu kampanyalar sayesinde en iyi filmler ve dizilerin yanı sıra süper ligi de dilediğiniz gibi evinizde aileniz ile birlikte izlemeye başlayabileceksiniz. Digitürk Lig TV Üyelik kampanyası ile sizlerde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanabiliyor ve bu şekilde hizmetlerden yararlanabiliyor, ailemizin birer parçası olarak yaşantınıza devam ediyorsunuz. Digitürk kampanyaları arasından sizlerde Lig TV Üyelik Kampanyası ile aboneliğinizi başlatırsanız eğer süper lig yayınları karşınıza HD olarak çıkacak ve sizlerde dışarıda bir maç için vereceğiniz onlarca liranız ile 1 ay boyunca dilediğiniz takımın maçlarını izleyebileceksiniz.

Lig TV Üyelik kampanyasından yararlanmak isteyen arkadaşlarımız öncelikle 12 ay kullanım taahhütü vermeleri gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay taahhüt ile giriş paketi üzerine süper lig paketi, şampiyonlar paketi veya taraftar paketlerinin bir tanesine abone olmanız gerekmektedir. Giriş Paketi ve Şampiyon Anadolu Paketi ilk 3 ay boyunca 24,0 TL, sonrasında 47,99 TL ; Giriş Paketi ve Anadolu Taraftar Paketi ise ilk 3 ay boyunca 20,0 TL, sonrasında 39,99 TL olarak faturalanır. Kampanya kapsamında siz değerli arkadaşlarımıza 1 ay sporextra paketi, 1 ay yetişkin paketi ve 1 ay mobil lig tv paketi ücretsiz olarak hediye edilecektir.

Aboneliğinizi başlattığınız aynı gün içerisinde kurulumunuzda ücretsiz olarak yapılacaktır. Kurulumunuz sırasında aktivasyon ücreti olarak 20 TL ödeme yapmanız gerekmektedir. Kurulumunuz sırasında çanak ve uydu ekipmanları da sizlere ücretsiz olarak verilmektedir.

Digitürk Lig TV Üyelik Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz