Digitürk Lig TV Paketleri

Digitürk Lig TV Paketleri

Lig TV Paketleri

21 Mart 2015

Yorum Yaz

1062 kez incelendi.

Digitürk Lig TV Paketleri

Sizlerde en iyi spor yayınlarını dışarda izlemekten sıkıldınız mı? O zaman sizlerde HD spor yayınlarını izlemek için Digitürk Lig TV paketleri içerisinden dilediğinizi seçerek abonelik alabilir ve bu şekilde sizlerde ailemizin birer parçası olarak yaşantınıza renk katabilirsiniz. Digitürk Lig TV paketleri içerisinde sizlerde süper lig yayınlarının dilediğiniz takım maçlarını alarak izleyebileceksiniz. Digitürk Lig TV paketleri sayesinde artık süper lig maçlarının tamamını veya bir kısmını çok ucuz fiyatlara izleyebilecek ve abonelik işlemlerinizide hemen bizlerle iletişime geçerek başlatabiliyorsunuz. Digitürk Lig TV paketlerimizin içerisinde yer alan paketler hakkında da dilerseniz gelin hep beraber detaylı bilgi alalım.

Digitürk Lig TV paketleri içerik bilgileri.

Digitürk Lig TV Paketleri Detaylı Bilgileri

Lig TV Paketleri Detayları

Lig TV paketleri içerisinde sizlerinde süper ligin maçlarını izlemenizi sağlayan birçok paketler bulunmaktadır. Lig TV paketleri içerisinde yer alan ek paketlerden yararlanmak için öncelikle 12 aylık kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay taahhüt ile süper lig paketi, şampiyonlar paketi, taraftar paketi, şampiyon anadolu paketi ve anadolu taraftar paketlerinden seçmiş olduğunuz bir paketi satın alabileceksiniz.
Lig TV Paketleri Ve Fiyatları

Süper Lig Paketi 12 Ay Taahhüt 61 TL
Şampiyonlar Paketi 12 Ay Taahüt 51 TL
Taraftar Paketleri 12 Ay Taahhüt 43 TL
Şampiyon Anadolu Paketleri 12 Ay Taahhüt 28 TL
Anadolu Taraftar Paketleri 12 Ay Taahhüt 20 TL

Kurulum Bilgileri
Lig TV paketleri içerisinden sizlerde belirttiğimiz paketlerden yararlandığınız zaman aynı gün içerisinde ücretsiz kurulum hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. Kurulumunuz sırasında gerekli olan tüm çanak ve uydu ekipmanlarınızda sizlere aboneliğinizin süresi boyunca ücretsiz olarakverilecektir. Kurulum sırasında 20 M kablo, ücretsiz ekipmanların içerisinde sizlere verilecektir.

Digitürk Lig TV Paketleri
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz