Digitürk Lig TV Paketleri Kampanyası

Digitürk Lig TV Paketleri Kampanyası

Digitürk Kampanyaları

13 Aralık 2015

Yorum Yaz

1728 kez incelendi.

Sizlerde yazımızın içerisinde Digitürk Lig TV Paketleri Kampanyası hakkında detaylı bilgileri bulabilecek ve bu şekilde abonelik işlemlerinizi hemen gerçekleştirerek aynı gün kurulum hizmetinden yararlanabileceksiniz.

digiturk-lig-tv-paketi-kampanyasi

Digitürk kampanyalarından yararlanan arkadaşlarımız çok ama çok şanslı. Çünkü Digitürk, sizlerin yararlanabilmesi için çok uygun fiyatlı kampanyaları hizmete sokmuş bulunuyor. Bu kampanyalar sayesinde siz değerli arkadaşlarımızda en iyi HD yayınları izleyebilecek ve aileniz ile birlikte keyifli vakitleri geçirebileceksiniz. Digitürk kampanyaları arasında yer alan Digitürk Lig TV Paketleri Kampanyası ile sizlerde abonelik işlemlerinizi başlatabilir, Digitürk ve Lig TV paketlerini uygun fiyat garantisi ile dinlemeye hemen başlayabileceksiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Lig TV Paketleri Kampanyası hakkında bilgi alalım ve aboneliğimizi hemen başlatalım.

Digitürk Lig TV Paketleri Kampanyası sayesinde siz değerli arkadaşlarımız da artık giriş paketi kanallarını ve lig tv paketleri içerisinde yer alan Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu veya Anadolu Taraftar Paketlerinden bir tanesini alarak kampanyadan yararlanabileceksiniz. Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımız, 1 ay spor extra paketini, 1 ay yetişkin paketini, 1 ay mobil lig tv paketini ücretsiz olarak izleyebileceksiniz.

kampanya-fiyat

Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımızın kurulumları talep ettiğiniz gün ve saat içerisinde ücretsiz olarak yapılacaktır. Kurulum sırasında tüm çanak ve uydu ekipmanlarınız sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Bunun dşında sadece aktivasyon ücreti olarak 30 TL ödeyeceksiniz. Bunun dışında hiçbir ek ücret ödemeyeceksiniz. 12 ay taahhütlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

Digitürk Lig TV Paketleri Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz