Digitürk HD İle Daha Bir Başka

Digitürk HD İle Daha Bir Başka

Digitürk Paketleri

16 Ocak 2015

1 yorum yazıldı

2008 kez incelendi.

Digitürk HD İle Daha Bir Başka

Digitürk aboneliği alarak sizlerde HD yayınları izlemek için aboneliğiniz sırasında Digitürk HD paketini alabilir ve bu şekilde sizlerde ailemizin birer parçası olabilirsiniz. İzlemiş olduğunuz filmleri, dizileri ve programları Digitürk HD farkı ile izlemeye ne dersiniz? Digitürk HD sayesinde artık izlemiş olduğunuz dizilerden ve fimlerden zevk alacak ve kendinizi izlemiş olduğunuz yayınların içerisine bulacaksınız. Digitürk HD hakkında söleyebileceğimiz diğer bilgliler ise şunlardır.

Digitürk HD Paket abonelik şartları.

Digitürk HD Paket İçerik Bilgileri.

Digitürk HD Detaylı Bilgiler

Digiturk HD, abonelik paketinde bulunan HDTV yayınlarını izlemeyi sağlayan ek bir servistir. 1080i formatında yayın yapılmaktadır. Bazı kanallar 5.1 Dolby Digital ses kalitesiyle de izlenebilmektedir. HD uydu alıcıları Humax, Vestel gibi firmalar tarafından HDMI çıkışlı olarak üretilmektedir. Tüm cihazlar Irdeto 2 smart kart girişlidir. Humax ve Vestel 9102, 9103 model cihazlar USB üzerinden bağlanan harddiskleri kullanarak PVR özelliklerini kullanabilmektedir.

Digitürk HD Paketi aboneliği almak için öncelikle giriş paketi almanız gerekmektedir. Eğer aboneliğinizi aldıysanız, direk faturanızın üzerine aylık sadece 7 TL ödeyerek eşsiz HD yayınları izlemeye başlayabilirsiniz. Digitürk HD Paketi aboneliği için sizlerde hemen bayimize ulaşabilir ve bu şekilde yayınları artık HD olarak izlemeye başlayabilirsiniz. Üstelik fatura üzerine alacağınız paketlerde uydu alıcılarınız da bayimiz tarafından ücretsiz olarak verilecek ve mevcut uydu alıcınız ile değişimini yapabilmektesiniz.

Digitürk HD Paketi aboneliği alan arkadaşlarımız çoktan HD filmleri, dizileri, belgeselleri, çocuk ve spor yayınlarını izlemeye başladılar bile. Sizlerde hayallerinize HD yayınlarla dokunmak için bizlere başvurabilirsiniz.

Digitürk HD İle Daha Bir Başka
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Ferdi.P dedi ki:

    gerçekten çohh hoşuma gelen yahşı bir ugulamadı

Yorum Yaz