Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası

Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası

Digitürk Kampanyaları

08 Aralık 2015

Yorum Yaz

1633 kez incelendi.

Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası hakkında tüm bilgilerin detaylarını yazımızın içerisinde bulabilecek ve abonelik işlemlerinizi de hemen başlatabileceksiniz.

digiturk-hd-giris-paketi-kampanyasi

Digitürk kampanyaları arasından sizlerde dilediğinizi alabilir ve bu şekilde abonelik işlemlerinizi de hemen başlatabilirsiniz. Digitürk kampanyaları arasından siz değerli arkadaşlarımızda dilediğinizi seçebilir ve bu şekilde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Digitürk kampanyaları sayesinde siz değerli arkadaşlarımızda dilediğiniz gibi tüm hizmetlerden yararlanabilir ve bu şekilde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Digitürk kampanyaları ile sizlerde bilgi arıyorsanız eğer bugün siz değerli arkadaşlarımız için Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası ile ilgili detaylı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu sayede sizlerde abonelik işlemlerinizi başlatacak kadar bilgiye sahip olabilecek ve bu sayede siz değerli arkadaşlarımızda dilediğiniz gibi tüm hizmetlerden yararlanabileceksiniz.

Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası abonelik işlemlerini başlatan tüm arkadaşlarımızda giriş paketi + 1 keyif paketi kanalını izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Kampanyadan yararlanan tüm arkadaşlarımızda 24 ay taahhüt vermeleri gerekmektedir. Verdiğiniz bu 24 aylık taahhütün ilk 5 ayında 10,99 TL ödeyerek yayınları izleyebileceksiniz. Kampanya kapsamında siz değerli arkadaşlarımız 6-12 ayları arasında 24,99 TL, geriye kalan aylarda ise aylık sadece 31,99 TL ödeyerek yayınları izleyebileceksiniz. Kampanyadan yararlanan tüm arkadaşlarımız 12 ay HD keyfini, 6 ay yetişkin ve dizi paketini ve ilk ay lig tv yayınlarını ücretsiz olarak alabileceksiniz.

Kampanyadan yararlanan tüm arkadaşlarımızın kurulumlarını ücretsiz olarak yapılacaktır. Kampanyadan yararlananların çanak ve uydu ekipmanlarıda ücretsiz olarak verilecektir. Kurulumlarınız sırasında aktivasyon ücreti olarak 30 TL ödeyeceksiniz. Bunun dışında hiçbir ücret ödemeceksiniz.

Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz