Digitürk Görüntü ve Ses Sorunu

Digitürk Görüntü ve Ses Sorunu

Digitürk Yardım Rehberi

09 Nisan 2016

Yorum Yaz

1132 kez incelendi.

Digitürk Görüntü ve Ses Alamıyorum

Digitürk ile yaşadığınız sorunlara kesin çözümler bulmanız açısından siz değerli müşterilere yardımcı oluyoruz. Sizde Digitürk Ses ve Görüntü Sorunu yaşıyorsanız sorunları kendiniz de giderebilir ve kısa süre içinde yapacağınız işlemler ile teknik servis ücreti ödemeden kolay bir şekilde yayınlarınıza kavuşabilirsiniz. Sunulan fırsatlar ile sizde verilen talimatlara göre işlemleri uygulayarak sizde sizde sorunlarınız kısa bir süre içinde çözeceksiniz.

digiturk-goruntu-ve-ses-alma-sorunu

Neler Yapabilirim?

Kutu ve televizyon arasındaki scart veya HD kutu kullanıyorsanız HDMI kablosunun takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Bunun yanı sıra kutunun açık olduğundan emin olun, bazı durumlarda kutunuz sinyal vermeyebilir ve açık olduğunu anlamak için üzerindeki yeşil ışığı kontrol edin. Televizyon kumandasında source”  veya “input tuşuna basarak Digitürkün bağlı olduğu girişin HDMI/DVI, HARİCİ, AV, vb. seçilmiş olduğundan emin olmanız gerekmektedir.

Uygulanan tüm bu işlemlere rağmen sorunlar devam etmekteyse teknik servis desteği almanız gerekmektedir. Digitürk müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda bayimizin üzerinden de teknik servis desteği alarak sorunlarınızı kolayca giderebilirsiniz.

Digitürk Görüntü ve Ses Sorunu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz