Digitürk Giriş Paketi

Digitürk Giriş Paketi

Digitürk Paketleri

19 Mart 2015

Yorum Yaz

891 kez incelendi.

Digitürk Giriş Paketi

Digitürk giriş paketi sayesinde artık Digitürk ailemizin birer parçası olarak hayatınıza renk katabilecek ve bu şekilde sizlerde eşsiz yayınları HD kalite farkı ile izleyebiliyorsunuz. Digitürk Giriş Paketi ile sizlerde Digitürk’e ilk adım atacak ve bu şekilde yaşantınıza yeni bir sayfa açabileceksiniz. Digitürk giriş paketi hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Bizler Digitürk bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza bugün Digitürk Giriş Paketi hakkında detaylı bilgi verecek ve sizlerin paket hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız.

Digitürk giriş paketi hakkında bilgi

Digitürk giriş paketi detayı

Digitürk Giriş Paketi Detayları

Digitürk giriş paketi, Digitürk paketleri arasında almanız gereken tek paket olma özelliği bulunmaktadır. Çünkü giriş paketi sayesinde diğer paketleride alabilirsiniz. Digitürk Giriş paketi içerisinde sizler için hazırlanmış, belgesel, çocuk, ulusal ve radyo kanallarını izleyebilmektesiniz.
Digitürk Giriş Paketi Fiyatı:
Digitürk giriş paketine abone olmak için öncelikle bizlere iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşmanız gerekmektedir. İletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşarak giriş paketimize ayda sadece 19,99 TL ödeyerek izleyebileceksiniz.
Digitürk Giriş Paketi Taahhüt:
Digitürk giriş paketine abone olmak için 12 ay kullanım tahhhütü vermeniz gerekmektedir. Vermiş olduğunuz bu 12 aylık taahhüt için az öncede belirttiğimiz gibi 19,99 TL ödeyerek izleyebilmektesiniz.

Digitürk Giriş Paketinden Yararlanırsam Ne zaman Kurulumum Yapılır?

Digitürk giriş paketi aboneliği alarak sizlerde artık en iyi yayınları talep ettiğiniz gün ve saat içerisinde izleyebileceksiniz. Digitürk giriş paketi aboneliği aldığınız zaman kurulumlarınız talep ettiğiniz gün ve saat içeriisnde kurululacaktır. Paket kapsamında çanak ve uydu ekipmanlarınızda sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Sizlerde abonelik alarak kurulumlarını aynı gün içerisinde ücretsiz kurdurmak istiyorsanız eğer direk bayimize ulaşabilirsiniz.

Not: Beylikdüzü Digitürk bayimiz, sizlere günün 24 saati aralıksız hizmetlerini vermektedir. Bayimiz pazar günü dahil olmak üzere hizmetlerini Haftanın 7 günü almanızı sağlamaktadır.

Digitürk Giriş Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler: ,

Yorum Yaz