Digitürk Giriş Paketi + Limitsiz İnternet Kampanyası

Digitürk Giriş Paketi + Limitsiz İnternet Kampanyası

Digitürk Kampanyaları

17 Kasım 2015

Yorum Yaz

525 kez incelendi.

Digitürk Digitürk Giriş Paketi + Limitsiz İnternet Kampanyasından yararlanan arkadaşlarımız yaşadı. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Giriş Paketi + Limitsiz İnternet Kampanyası detaylı bilgisini, kurulum bilgilerini ve fiyatlandırması hakkında tüm bilgileri sizlerle paylaşalım.

digiturk-giris-paketi-limitsiz-internet-kampanyasi

Digitürk siz değerli arkadaşlarımızın yararlanabilmesi için birçok paketin kampanyasını hizmete sokmuş ve bu şekilde hizmetlerden yararlanmaya da başlamış bulunuyoruz. Digitürk kampanyaları arasında sizlerde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanabilir ve yayınları izlemeye de böylelikle hemen başlayabilirsiniz. Digitürk kampanyaları arasında yer alan Digitürk Giriş Paketi + Limitsiz İnternet Kampanyası sayesinde artık tüm sosyal alem, Digitürk yayınları ile birlikte evinize geliyor. Digitürk Giriş Paketi + Limitsiz İnternet Kampanyasından yararlanan arkadaşlarımızın da artık sorunsuz olarak Digitürk ulusal, belgesel, radyo ve eğlence kanallarının yanı sıra, limitsiz internet kampanyasıylada yayınları izlemeye başlayabiliyorlar.

kampanya-fiyat

 

Digitürk Digitürk Giriş Paketi + Limitsiz İnternet Kampanyası sayesinde siz değerli arkadaşlarımızda artık sadece internet fiyatına, Digitürk yayınlarını da izleyebiliyorlar. Digitürk Giriş Paketi + Limitsiz İnternet Kampanyası aboneliği başlatan arkadaşlarımız, 24 ay kullanım taahhütü vermeleri taktirde aylık sadece 59,99 TL ödeyerek abonelik işlemlerini başlatabiliyorlar. Kampanyadan yararlanmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde kampanyadan yararlanamazsınız. Kampanya aboneliğinin öncelikle Digitürk kurulumunu gerçekleşecektir. Digitürk kurulumu sonrasında ise 2 iş gün içerisinde internet kurulumunuz yapılmaktadır.

Digitürk Giriş Paketi + Limitsiz İnternet Kampanyasına abone olan arkadaşlarımızın kurulumları da hemen talep ettikleri gün içerisinde ücretsiz olarak yapılacaktır. Kurulum sırasında sadece 30 TL aktivasyon bedeli ödeyecelsiniz. Kurulum sırasında çanak ve uydu ekipmanları da sizlere aboneliğinizin süresi içerisinde ücretsiz olarak verilecektir.

Digitürk Giriş Paketi + Limitsiz İnternet Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz