Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası

Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası

Digitürk Kampanyaları

15 Aralık 2015

Yorum Yaz

1693 kez incelendi.

Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası ile ilgili tüm bilgilerin detaylarını yazımızın içerisinde bulabilecek ve bu şekilde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanabileceksiniz.

digiturk-film-ve-spor-paketi-kampanyasi

Digitürk kampanyaları sayesinde siz değerli arkadaşlarımızda artık sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanabilecek ve bu şekilde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz. Digitürk, sizlerin izlemesi için yeni yeni kampanyaları da hizmete sokmuş bulunmaktadır. Bu kampanyalar sayesinde ise sizlerde artık sorunsuz aileniz ile birlikte yerli ve yabancı filmleri ve dizileri izleyebiliyor, spor yayınlarıyla evinizi bir nevi stadyuma çevirebiliyorsunuz. Digitürk kampanyaları arasında yer alan Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası ile sizlerde abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilecek, bu sayede ailemizin birer parçası olarak HD yayınları izlemeye başlayabileceksiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası hakkında daha kapsamlı bilgilere ulaşalım.

Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyasından yararlanmak isteyen arkadaşlarımız öncelikle 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay taahhütün ilk 4 ayını %50 indirimle izleyebileceksiniz. Kampanya kapsamında sizlerde giriş + süper lig paketi, şampiyonlar paketi + film paketi + HD paketine abone olacaksınız. Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımız 12 ay HD paketini, 1 ay yetişkin paketini, 1 ay mobil lig tv ve spor extra paketini ücretsiz olarak izleyebileceksiniz. Kampanya kapsamında sizlere verilen sporextra paketi kapsamında İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Ligi, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Formula 1, ATP Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvası maçlarını izleyebileceksiniz.

kampanya-fiyat-tablosu

Kampanyadan yararlanan tüm arkadaşlarımızın kurulumları talep ettiğiniz gün ve saat içerisinde alabileceksiniz. Kurulum sırasında çanak ve uydu ekipmanlarınızda sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Kurulum sırasında sadece Aktivasyon ücreti olarak 20 TL ödeyeceksiniz. Bunun dışında hiçbir ek ücret ödemeyeceksiniz.

 

Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz