Digitürk Film Paketi

Digitürk Film Paketi

Digitürk Paketleri

27 Mart 2015

Yorum Yaz

810 kez incelendi.

Digitürk Film Paketi

Digitürk film paketi sayesinde eşsiz yayınları izleyebilecek ve en iyi yerli yabancı filmleri Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle izleyebileceksiniz. Digitürk film paketi sayesinde artık aileniz ile birlikte keyifli HD yayınları izleyebilecek ve bu şekilde hayatınıza renk katabileceksiniz. Digitürk film paketi sayesinde artık sizinde eviniz bir nevi sinema salonuna dönecektir. Digitürk film paketimizin içerisindeki kanallar sayesinde sizler artık izlemek istediğiniz yerli ve yabancı filmleri, vizyon filmlerini, yabancı filmleri türkçe alt yazılı vs. izleyebilecek ve hayatınıza Digitürk ile renk katacaksınız.

Digitürk film paketi içerik bilgisi.

Digitürk Film Paketi Detayları

Digitürk Film Paketi Detayları

Digitürk film paketi aboneliği alan arkadaşlarımız çok ama çok şanslılar. Çünkü Digitürk film paketi içerisinde sizlerin izleyebileceği birçok kanal bulunmaktadır. Bu kanalları HD olarak izlemek için HD paketi de satın almanız gerekmektedir. Digitürk Platin Paketi Kanalları içerisinde sizlerin izleyebilmesi için Moviemax Premier, Moviemax Premier 2, Moviemax Stars, Moviemax Family, Moviemax festival, Moviemax Comedy, Moviemax Türk, Moviemax Action ve Moviemax Action 2 kanalları bulunmaktadır. Digitürk Platin Paketi Kanalları sayesinde sizlerde evinizi bir nevi sinema salonuna çevirebilecek ve sinemaya ödeyeceğiniz onlarca liradan da kurtulmuş olacakksınız.

Digitürk Film Paketi Ne Kadar ?

Digitürk film paketi içerisindeki kanalları izlemek için öncelikle bizlere ulaşarak 12 aylık bir kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Vermiş olduğunuz bu 12 ay için ayda sadece 16 TL ödeyerek abonelik işlemlerinizi başlatabilir ve en iyi ve en seçkin filmleri izlemeye başlayabileceksiniz. Evet sevgili arkadaşlar. Sizlerde film paketi aboneliği almak için hemen telefon numaralarımız üzerinden bizleri arayın.

Paket Kurulum Bilgileri

Digitürk film paketine abone olduğunuz zaman sizlerinde kurulumları talep ettiğiniz gün ve saat içerisinde ücretsiz olarak yapılacaktır. Kurulum sırasında çanak ve uydu ekipmanlarınızda sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Bu sayede sizlerde kumandayı elinize hemen alabilecek ve eşsiz Digitürk filmlerini izlemeye hemen başlayabileceksiniz.

Digitürk Film Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler: ,

Yorum Yaz