Digitürk Film Paketi Kampanyası

Digitürk Film Paketi Kampanyası

Digitürk Kampanyaları

03 Aralık 2015

Yorum Yaz

1082 kez incelendi.

Digitürk Film Paketi Kampanyası hakkında detaylı tüm bilgilerin açıklayıcı bilgilerini yazımızın içerisinde bulabilecek ve bu şekilde eşsiz yayınları izlemeye hemen başlayabileceksiniz.

digiturk-film-paketi-kampanyasi

Digitürk ile sizlerde artık en sevdiğiniz yerli ve yabancı filmleri günün 24 saati aralıksız izleyeceksiniz. Bu sayede siz değerli arkadaşlarımızda ailesi ile birlikte keyifli vakitleri evinizde izleyebilecek ve bu şekilde hizmetlerden yararlanmaya başlayabileceksiniz. Digitürk, sizlerin en iyi yayınları çok uygun fiyatlara izleyebilmeniz için kampanyalarını hizmete sokmuş bulunmaktadır. Bu sayede sizlerde bir paket fiyatına, birkaç paketin kanallarını izleyebiliyorsunuz. Digitürk kampanyaları arasında yer alan Digitürk Film Paketi Kampanyası ile sizlerde hemen abonelik işlemlerinizi başlatabilir ve bu şekilde ailemizin birer parçası olarak hayatınıza renk katabilirsiniz.

Digitürk Film Paketi Kampanyasından yararlanan arkadaşlarımız direk giriş paketi + Film paketi kanallarını izlemeye hemen başlayabilecekler. Kampanya kapsamında sizlerde Yerli ve yabancı en iyi filmlerin Türkiye’deki ilk gösterimleri, Oscar’lı başyapıtlar ve her ay ortalama 100 yeni filmleri izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Sizlerde kampanyadan yararlanmak istiyorsanız eğer 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay taahhütün ilk 3 ayında aylık sadece 19,99 TL ödeyerek yayınları izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Kampanyanın geri kalan aylarda ise 35,99 TL ödeyerek yayınları izleyebileceksiniz. Kampanya kapsamında siz değerli arkadaşlarımız 1 yıl HD keyfini ücretsiz olarak çıkarabileceksiniz. Kampanya kapsamında ilk ay lig tv yayınlarını ve 3 ay yetişkin paketinide ücretsiz olarak izleyebileceksiniz.

Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımız direk ücretsiz kurulum hizmetinden de aynı gün içerisinde yararlanabileceksiniz. Kampanya kapsamında siz değerli arkadaşlarımızda Aktivasyon ücreti olan 20 TL dışında hiçbir ücret ödemeyeceksiniz. Bu sayede çanak ve uydu ekipmanlarınızı da ücretsiz olarak alabileceksiniz.

Digitürk Film Paketi Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz