Digitürk Eutelsat Giriş Paketi

Digitürk Eutelsat Giriş Paketi

Eutelsat Paketleri

03 Mart 2016

Yorum Yaz

977 kez incelendi.

Digitürk Eutelsat Giriş Paketi

Digitürk sayesinde artık sizlerde eşsiz yayınları eutelsat uydusu üzerinden HD olarak izleyebilecek ve bu şekilde sizlerde en iyi yayınları aileniz ile birlikte izleyebileceksiniz. Digitürk aboneliği almak isteyen tüm arkadaşlarımız, direk Digitürk eutelsat paketleri içerisinden Digitürk Eutelsat giriş paketi ile aboneliklerini hemen başlatabilir ve bu şekilde talep ettikleri gün ve saat içerisinde en iyi yayınları izlemeye başlayabilirler. Digitürk Eutelsat giriş paketi ile artık bozuk yayınları izlemek zorunda kalmayacak, tüm giriş paketi kanallarını HD yayın kalitesiyle izlemeye başlayabileceksiniz. Digitürk Eutelsat giriş paketi aboneliği başlatan tüm arkadaşlarımız artık ulusal kanalları, haber kanalları, film kanallarını, eğlence ve yaşam kanallarını, çocuk kanallarını, belgesel kanallarını, spor kanallarını, müzik kanallarını ve radyo kanallarını HD olarak normalinden beş kat daha net bir görüntü kalitesiyle izlemeye başlayabilecekler.

Digitürk Eutelsat Giriş Paketi

Digitürk Eutelsat Giriş Paketi

Digitürk Eutelsat giriş paketi aboneliği almak isteyen tüm arkadaşlarımız direk abonelik için bayilere veya müşteri temsilcilerine başvurabilirler. Abonelik için öncelikle 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay taahhüt boyunca aylık sadece 21,99 TL ödeyerek en iyi digital yayınları Digitürk farkıyla izleyebilirsiniz. Digitürk Eutelsat giriş paketi aboneliği başlatan tüm arkadaşlarımızın aynı gün ücretsiz olarak kurulumları yapılacaktır. Bu sayede sizlerde abonelik aldığınız gün yayınları hemen izleyebileceksiniz.

Digitürk Eutelsat giriş paketi aboneliği alarak aktivasyon ücreti olarakda hiçbir ücret ödemeyeceksiniz. Digitürk Eutelsat giriş paketi aboneliği alan arkadaşlarımız fatura üst sınır hizmetinden de hemen yararlanabilir ve fatura aşım derdine de son verebilirler.

Digitürk Eutelsat Giriş Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz