Digitürk Engelli Kampanya Ve Fiyat Bilgisi

Digitürk Engelli Kampanya Ve Fiyat Bilgisi

Digitürk Kampanyaları

12 Kasım 2015

Yorum Yaz

660 kez incelendi.

Digitürk, siz değerli arkadaşlarımız içine birçok kampanyayı hizmete sokmuş bulunuyor.

digiturk-engelli-kampanyasi

Digitürk, siz değerli arkadaşlarımız içine birçok kampanyayı hizmete sokmuş bulunuyor. Bu kampanyalar sayesinde sizlerde dilediğiniz paketten yararlanabilir ve aboneliğinizi de hemen başlatabilirsiniz. Bugün bildiğimiz gibi bir sebepten dolayı engeli olan arkadaşlarımız bulunmaktadır. Digitürk, o arkadaşlarımızı da düşünerek Digitürk Engelli Paketi Kampanyasını hizmete sokmuştur. Bu kampanya kapsamında sizleri çok ama çok uygun fiyat tarifeleriyle yayınlar gelecektir. Tabi bu Digitürk Engelli Paketi Kampanyasından yararlanmak için belirli belgelerin yanınızda bulunması gerekmektedir. Ve bu kampanyadan yararlanmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Engelli Kampanyası bilgilerine hep beraber ulaşalım.

Digitürk Engelli Kampanyası Detayları

Digitürk Engelli Kampanyası sayesinde siz değerli engelli, şehit eşleri, gazilerimiz, vazife malülleri gibi tüm vatandaşlarımız tüm paketlerden %50 indirimle yararlanabilmektedirler. Kampanyadan yararlanmak isteyen arkadaşlarımız 12 ay kullanım taahhütü vermeleri gerekmektedir. Bu kampanya dahilinde siz değerli arkadaşlarımıza ilk ay belgesel, çocuk ve sporsever paketleri ve lig tv hediye olarak verilecektir. Kampanya dahilinde digitürk’ün eşsiz dünyasının farkına varabileceksiniz. Peki bu Digitürk dünyasında neler var? gelin birde hep beraber onu öğrenmeye başlayalım.

digiturk-dunyasinda-neler-var

Digitürk Engelli Kampanyasından yararlanmak isteyen arkadaşlarımız şu belgeleri bulunması gerekmektedir.

  • T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği
  • Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kartı
  • Devlet hastanesinden verilen en az 5 imzalı heyet sağlık raporu
  • Nüfus cüzdanlarına işlenmiş ve engelli oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdan fotokopileri
  • Emekli Sandığı Serbest Seyahat Kartı ( Gazi Tanıtım Kartı, Şehit Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı, Vazife Malulü Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı)

Aboneliğini başlatan arkadaşlarımızın kurulumları da ücretsiz olarak yapılacaktır. Ayrıca çanak ve uydu ekipmanları da ücretsiz olarak sizlere verilecektir. Kurulum sırasında sadece 30 TL aktivasyon bedeli ödeyeceksiniz. Aktivasyon bedeli dışında hiçbir ücret ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

Digitürk Engelli Kampanya Ve Fiyat Bilgisi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz