Digitürk Ek Paketleri

Digitürk Ek Paketleri

Digitürk Paketleri

23 Mart 2015

Yorum Yaz

704 kez incelendi.

Digitürk Ek Paketleri

Digitürk aboneliğiniz var ama almış olduğunuz paketin kanallarını zenginleştirmek istiyorsanız eğer direk Digitürk Ek Paketleri içerisinden kendinize en uygun paketi seçebilir ve bu şekilde eşsiz yayınları izlemeye aynı gün içerisinde başlayabilirsiniz. Digitürk Ek Paketleri sayesinde artık sizlerde çok ucuz fiyatlara kaliteli spor yayınlarını, belgesel yayınlarını, çocuk kanallarını, sporsever kanallarını ve daha fazla kanalları kumandayı elinize aldığınız zamnan izleyebileceksiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Ek Paketlerin içerisinde hangi paketlerin olduğunu öğrenelim ve aboneliğimizi hemen başlatalım.

Digitürk Ek Paketleri İçeriği.

Digitürk Ek Paketleri Detaylı Bilgileri

Digitürk Ek Paketleri Detayları

Digitürk ek paketleri içerisinde sizlerin yararlanabileceğiniz sporextra paketi, belgesel paketi, çocuk paketi ve sporsever paketleri yer almaktadır. Bu paketlerden yaralanabilmek için öncelikle giriş paketine abone olmanız gerekmektedir. Digitürk ek paketine abone olduğunuz zaman belirttiğimiz tüm paketlerden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz gelin belirttiğimiz paketlerin içerikleri ve fiyat bilgilerini de öğrenelim.

Digitürk Sporextra Paketi
Digitürk sporextra paketi sayesinde sizlerde İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Türkiye Basketbol Süper Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Formula 1, ATP Masters 1000 yayınlarını 12 ay taahhüt vererek aylık sadece 17 TL‘ye izleyebileceksiniz.

Digitürk Belgesel Paketi
Digitürk belgesel paketi sayesinde belgesele konu olabilecek tüm yerli ve yabancı yayınları gün boyu aralıksız izleyebilmek için giriş paketine abone olmanız gerekmektedir. Paket kapsamında faturanıza ek olarak 5 TL ile yayınları izleyebileceksiniz.

Digitürk Çocuk Paketi

Digitürk çocuk paketi sayesinde sizlerde artık çocuklarınıza özel olarak hazırlanmış olan tüm yayınları faturanıza ek 5 TL fark ile izleyebileceksiniz.

Digitürk Sporsever Paketi

Digitürk sporsever paketi sayesinde sizlerde artık sporseverlerin severek izleyebileceği tüm spor aktiviteleri ekranlara gelecektir. Digitürk yayın farkı ile abonelik almak için faturanıza 5 TL fark ile sorunsuz yayınları izleyebilirsiniz.

Digitürk Ek Paketleri
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz