Digitürk Dizi Ve Film Paketi Kampanyası

Digitürk Dizi Ve Film Paketi Kampanyası

Digitürk Kampanyaları

26 Kasım 2015

Yorum Yaz

636 kez incelendi.

Digitürk Dizi Ve Film Paketi Kampanyası hakkında detaylı bilgilerin tümünü alabilecek ve bu şekilde abonelik işlemlerinizi hemen başlatabileceksiniz.

digiturk-film-ve-dizi-paketi-kampanyasi

Digitürk kampanyaları ile sizlerde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanabilir ve bu şekilde hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Digitürk kampanyaları sayesinde siz değerli arkadaşlarımızda birçok hizmetlerden yararlanabilecek ve hizmetlerden yararlanabileceksiniz. Digitürk Dizi Ve Film Paketi Kampanyası ile siz değerli arkadaşlarımızda dilediğiniz tüm dizileri ve filmleri izleyebileceksiniz. Sizlerde artık kumandayı elinize aldığınız zaman dilediğiniz tüm yayınları izleyebilir ve bu şekilde dizileri filmleri izlemeye başlayabilirsiniz. Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımızı birçok hediyeden de yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Digitürk Dizi Ve Film Paketi Kampanyası abonesi olmak isteyen arkadaşlarımızda artık 12 ay kullanım taahhütü ile sizlerde abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilecek ve bu şekilde yayınları izlemeye başlayabilirsiniz. Kampanya kapsamında Giriş + Film ve Dizi Paketi, ilk 3 ay ayda 19,99 TL ve kalan aylar ayda 51,99 TL olarak faturalanır ve bu şekilde hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Kampanya dahilinde siz değerli arkadaşlarımıza 3 ay yetişkin paketi, ilk ay lig tv, 1 yıl HD keyfini ve daha birçok hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz.

Digitürk Dizi Ve Film Paketi Kampanyası aboneliği alan arkadaşlarımızın kurulumları da ücretsiz olarak aynı gün içerisinde yapılacaktır. Kanmpanya kapsamında çanak ve uydu ekipmanları ücretsiz olarak verilecektir. Kampanya kapsamında sadece 20 TL aktivasyon ücreti ödeyerek yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

Digitürk Dizi Ve Film Paketi Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz