Digitürk Dizi Paketi

Digitürk Dizi Paketi

Digitürk Paketleri

30 Mart 2015

Yorum Yaz

825 kez incelendi.

Digitürk Dizi Paketi

Sizlerde artık konusu bakımında birbirine benzeyen yerli dizileri izlemekten sıkıldıysanız eğer direk Digitürk dizi paketi ile abonelik işlemlerinizi başlatarak Digitürk ailemizin birer parçası olabilir ve bu şekilde HD yayınları izlemeye aynı gün içerisinde izleyebileceksiniz.  Digitürk ile yerli ve yabancı dizileri izlemek daha keyifli ve artık Digitürk sayesinde dizilerinizide kaçırmak zorunda kalmayacaksınız. Çünkü Digitürk sayesinde izlemek istediğiniz dizileri kadedebilecek, dilemiş olduğunuz bir saatte dizinizi açıp izleyebileceksiniz. Digitürk Dizi Paketi Kanalları sizlere 24 saat aralıksız Dünya ve Ülkemizde yayınlanan en son dizileri izlemenizi sağlamaktadır.

Digtürk dizi paketi hakkında bilgi.

Digitürk Dizi Paketi Abonelik Bilgisi

Digitürk Dizi Paketi Detayları

Digitürk dizi paketine abone olmak isteyen tüm arkadaşlarımız, öncelikle giriş paketini de almaları gerekmektedir. Çünkü giriş paketi olmadan sadece dizi paketini değil, Digitürk bünyesinde bulunan tüm paketlerden yararlanamıyorsunuz. Digitürk dizi paketi aboneliği için 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Eğer dizi paketi kanallarını HD olarak izlemek istiyorsanız, aylık faturanıza 7 TL fark ile HD paketide satın alabilir, bu şekilde sorunsuz yayınları HD olarak izlemeye başlayabiliyorsunuz.

Digitürk Dizi Paketi Fiyat

Digitürk dizi paketi aboneliğinizi başlatmak için şimdi hemen bizlere iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşın ve 12 ay kullanım taahhütü vererek ayda sadece 16 TL ödeyerek dizilerinizi izlemeye başlayın. Şimdi aboneliğinizi başlatmanız durumunda kurulum ücretsiz, çanak ve uydunuz ise aboneliğiniz süresi içerisinde bedavaya kullanabileceksiniz.

Digitürk Dizi Paketi Kanalları

Digitürk dizi paketi aboneliğini başlatan tüm arkadaşlarımız, direk paket içerisinde yer alan Dizimax Vice, Dizimax Comedy, Dizimax Drama, Dizimax SCİ-Fi, Dizimax Vice HD, Dizimax Comedy HD, Dizimax Drama HD ve Dizimax SCİ-Fİ HD gibi kanalları günün 24 saati aralıksız izleyebilecekler.

Digitürk Dizi Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler: ,

Yorum Yaz