Digitürk Dizi Paketi Kampanyası

Digitürk Dizi Paketi Kampanyası

Digitürk Kampanyaları

19 Kasım 2015

Yorum Yaz

524 kez incelendi.

Digitürk Dizi Paketi Kampanyası aboneliği almak isteyen arkadaşlarımız, kampanya hakkında detaylı bilgileri yazımızın içerisinde bulabilecekler ve abonelik işlemlerini hemen başlatabilecekler.

digiturk-dizi-paketi-kampanyasi

Digitürk ile siz değerli arkadaşlarımız da dilediğiniz gibi tüm yayınları izlemeniz için kampanyaları hizmete sokmuştur. Bu kampanyalar sayesinde sizlerde kaliteli Digitürk yayınlarını çok ugyun fiyatlara seyretmeye başlayabiliyorsunuz. Digitürk kampanyaları arasında yer alan Digitürk Dizi Paketi Kampanyası hakkında bilgileri alalım ve hizmetlerden yararlanmak için en yakın Digitürk bayileri ile iletişime geçelim ve abonelik işlemlerimizi de böylelikle hemen başlatalım.

Digitürk Dizi Paketi Kampanyası abonelik işlemlerini başlatmak isteyen arkadaşlarımız 12 ay kullanım taahhütü vermeleri gerekmektedir. Kampanya kapsamında digitürk giriş paketi + dizi paketi + HD Servisi kanallarını izleyebilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak isteyenler ilk 3 ay sadece 19,99 TL ödeyerek yayınları izleyebilirsiniz. Taahhütünüzün kalan 9 ay’ı ise aylık sadece 35,99 TL ödeyerek yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Digitürk dizi paketi kampanyasından yararlanan arkadaşlarımız direk ilk ay lig tv yayınlarını, 1 yıl HD paketi ve ücretsiz kurulumdan yararlanabileceksiniz.

diledigin-yerde

Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımızın kurulumları talep ettikleri gün ve saat içerisinde alabiliyorlar. Aboneliğinizin aktivasyonunu yapmak için direk 20 TL dışında hiçbir ücret ödemeyeceksiniz. Kampanyanın kurulu sırasında çanak ve uydu ekipmanları sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Kampanya dahilinde sizlere verilen Lig TV yayınları, Fenerbahçe – Galatasaray maçı dahil değildir. Bu maçı, üyeliğindeki paketlerinde Fenerbahçe / Galatasaray maçları olan üyelerimiz seyredebilecektir.

Digitürk Dizi Paketi Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz