Digitürk Belgesel Paketi

Digitürk Belgesel Paketi

Digitürk Paketleri

07 Nisan 2015

Yorum Yaz

818 kez incelendi.

Digitürk Belgesel Paketi

Digitürk Belgesel paketi aboneliği alarak sizlerde artık en iyi belgesel yayınlarını günün 24 saati aralıksız izleyebilecek ve bu şekilde sizlerde aileniz ile birlikte keyifli vakitleri geçirmeye hemen başlayabileceksiniz. Digitürk Belgesel paketi ile artık yerli ve yabancı belgesele konu olan tüm yayınlar ekranınıza geliyor. Digitürk belgesel paketinde izleyebileceğiniz filmleri sizler bile tahmin edemezsiniz. Çünkü Digitürk sizlere belgesellerin sadece doğa ve hayvanlardan ibaret olmadığını, daha birçok konu ile ilgili belgesel yayınlarınında olduğunu sizlere ıspatlamaktadır. Belgesel paketi içerisindeki kanalları izleyerek belgesel yayınları hakkında daha kapsamlı bilgilere sahib olabilirsiniz.

Digitürk Belgesel Paketi Detaylı Bilgileri.

Digitürk Belgesel Paketi İçeriği Hakkında Bilgi.

Digitürk Belgesel Paketi Ne Kadar

Digitürk belgesel paketi sizlerin faturanıza ek olarak ayda sadece 5 TL’dir. Paketimize abone olmak için öncelikle bizlere ulaşmanız ve 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Tabi bunları yaparken Digitürk giriş paketi aboneliğinizin bulunması gerekmektedir. Bu şekilde siz değerli Beylikdüzü halkıda çok uygun fiyatlara kaliteli yayınları izleyebiliyor ve sizlerde normal bozuk yayınları izlemek zorunda da kalmıyorsunuz.

Digitürk Belgesel Paketi Hangi Kanallar Var

Digitürk belgesel paketinde sizlerin izlemesi için onlarca kanal bulunmaktadır. Bu kanallar sizlere 24 saat aralıksız yayın yapmaktadır. Belgesel paketi kanallarımız şunlardır.
National Geographic Channel HD, National Geographic Channel, Nat Geo Wild HD, Nat Geo Wild, History HD, History Tv, İz TV ve İz TV HD. Bu kanallar sayesinde artık sizlerde uygun fiyatlarla kaliteli yayınları kumandayı elinize aldığınız her zaman izleyebilecek ve bu şekilde aileniz ile birlikte keyifli vakitler geçirebileceksiniz.

Digitürk Belgesel Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler: , ,

Yorum Yaz