Digitürk Avantaj Yetişkin Paketi

Digitürk Avantaj Yetişkin Paketi

Digitürk Paketleri

13 Nisan 2015

Yorum Yaz

1526 kez incelendi.

Digitürk Avantaj Yetişkin Paketi

Digitürk ile artık sizlerde kumandayı elinize aldığınız her dakika ve saniye eşsiz salon filmlerini, ve yetişkin yayınlarını izlemek istiyorsanız eğer direk Digitürk Avantaj Yetişkin Paketi aboneliği başlatabilir ve bu şekilde sizlerde ailemizin birer parçası olarak yaşantınıza renk katabilirsiniz. Digitürk Avantaj yetişkin paketi sayesinde artık zamanınızı aileniz ile birlikte izleyebileceksiniz. Digitürk sizler için yine paketlerini hizmete sokmaya hızla devam ediyor. Sizler için sunduğu en son paket olan Digitürk Avantaj Yetişkin Paketidir. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Avantaj Yetişkin Paketi hakkında bilgi almaya başlayalım.

Digitürk Avantaj Yetişkin Paketi İçerik bilgileri.

Digitürk Avantaj Yetişkin Paketi Hakkında Bilgi.

Digitürk Avantaj Yetişkin Paketi Detayları

Digitürk Avantaj Yetişkin Paketi sayesinde sizlerde artık vizyona giren en son salon filmleri ile gece belirli saatlerde yetişkin kanallarını birlikte izleyebilecek ve geceniz böylelikle hem daha ateşli hemde daha zevkli geçecektir. Paket sayesinde gece 12’ye kadar salon filmlerini takip edebilecek, gece 12’den sonra ise erotik yetişkin kanallarını takip edebileceksiniz. Pakete abone olmak için öncelikle 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. 12 ay boyunca ayda sadece 17 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Paketi şimdi almak için bizlere telefon numaralarımız üzerinden hemen ulaşın ve aboneliğinizi hemen başlatın. Digitürk aboneliğinizi başlatmak için öncelikle giriş paketine sahip olmanız gerekmektedir. Digitürk avantaj yetişkin paketi veya diğer paketlerden yararlanmak için sizlerde hemen giriş paketine sahip olabilirsiniz.

Kurulum Bilgileri

Digitürk yetişkin paketini giriş paketi ile birlikte aldığınız zaman direk kurulumunuz talep ettiğiniz gün ve saat içerisinde ücretsiz olarak yapılacaktır. Kurulumunuz sırasında gerekli olan tüm çanak ve uydu ekipmanları sizlere ücretsiz olarak verilecektir.

Digitürk Avantaj Yetişkin Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz