Digitürk Avantaj Paketi

Digitürk Avantaj Paketi

Digitürk Paketleri

10 Nisan 2015

Yorum Yaz

1383 kez incelendi.

Digitürk Avantaj Paketi

Digitürk paketleri sayesinde sizlerde artık çok uygun fiyatlara Digitürk aboneliği alabilecek ve bu şekilde aileniz ile birlikte keyifli vakitleri geçirmeye başlayabileceksiniz. Digitürk paketleri arasında yer alan Digitürk Avantaj paketi ile sizlerde hemen aboneliğinizi başlatabilir ve bu şekilde sorunsuz tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Digitürk Avantaj Paketi ile sizlerde salon filmlerini, sinema salonlarında izleyebileceğiniz filmleri ve daha birçok filmleri paketin içerisinde yer alan salon 1, salon 2 ve salon 3 kanalları sayesinde izleyebileceksiniz. Sizlerde Digitürk Avantaj Paketinden yararlanmak için şimdi bizlere iletişim adreslerimiz üzerinden hemen ulaşın ve paketimizin üyeliği hakkında daha çok bilgilere ulaşın.

Digitürk Avantaj Paketi İçerik Bilgileri.

Digitürk Avantaj Paketi Hakkında Bilgi.

Digitürk Avantaj Paketi Detayları

Digitürk avantaj paketine abone olmak için öncelikle giriş paketine sahip olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde ne avantahj paketinden, nede diğer paketlerden yararlanamazsınız. Digitürk giriş paketine aboneliğiniz var ise sizlerde Digitürk avantaj paketi abonelik işlemlerinizi başlatmak için öncelikle bizlere 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Vermiş olduğunuz bu 12 ay için ayda faturanıza ek olarak ayda sadece 12 TL ödeyerek izleyebilirsiniz. Digitürk avantaj paketi kanallarını izlemek için Digitürk plus kutusuna sahip olmanız gerekmektedir. Digitürk plus kutusu olan arkadaşlarımız birçok hizmetlerden de yararlanmaya hemen başlayabileceksiniz.

Kurulum Bilgileri

Digitürk avantaj paketine abone olan arkadaşlarımızın önceden giriş paketine aboneliği var ise kurulum hizmeti gerektirmemektedir. Eğer giriş paketi ile birlikte paketimizden yararlanıyor ise aynı gün içerisinde ücretsiz kurulum hizmetinden yararlanabilmektedir. Kurulum sırasında ihtiyaç duyulan tüm çanak, uydu, kart ve diğer ekipmanlar sizlere ücretsiz olarak verilmektedir.

Digitürk Avantaj Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz