Çok Dilli Haber Kanalı Euronews Sizlerle!

Çok Dilli Haber Kanalı Euronews Sizlerle!

Digitürk Tüm Kanallar

14 Ekim 2015

Yorum Yaz

684 kez incelendi.

Digitürk siz değerli arkadaşlarımız için yine birçok haber ve ulusal kanalları hizmete sokmuştur.

digiturk-Euronews-tv

Digitürk siz değerli arkadaşlarımız için yine birçok haber ve ulusal kanalları hizmete sokmuştur. Bu kanallar siz değerli arkadaşlarımız için günün 24 saati aralıksız yayın vermektedir. Bu kanallar sayesinde Digitürk’ün yayın kalitesini kendi gözleriniz ile görebileceksiniz. Bu sayede sizlerde sorunsuz ve içinizde en ufak bir kuşgu olmadan diğer yayınlarıda izlemeye başlayabileceksiniz.

Digitürk Euronews Frekansı:

Frekans: 11096
Polarizasyon: H – Yatay
SR: 30000
FEC: 5/6

Digitürk kanalları arasında yer alan ve haber yayını yapan kanallar arasında yer alan Euronews kanalıda Digitürk kanal listesindeki yerini almıştır. Digitürk Euronews TV kanalı sayesinde sizlerde sorunsuz olarak birçok dilde haberleri günün 24 saati aralıksız dinleyebileceksiniz. Bu kanal sayesinde sadece türk insanı değil, birçok yabancı vatandaşlarımızda Dünya’da yaşanan en son olayları anında evlerinde izleyebilecekler.

Digitürk Euronews TV kanalını seyretmek isteyen arkadaşlarımızda direk giriş paketini alabilir ve giriş paketi kanal listesi içerisinden 142. kanalı açarak birçok haberleri anında izleyebilirler. Sizlerde artık haberleri beklemek için belirli saatleri beklemekten sıkıldıysanız direk Euronews kanalını açınız ve yayınları izlemeye hemen başlayınız.

Çok Dilli Haber Kanalı Euronews Sizlerle!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler: ,

Yorum Yaz