Çocukların İzlediği TRT Çocuk Sizinle

Çocukların İzlediği TRT Çocuk Sizinle

rating: 5

votes: 1

Digitürk Tüm Kanallar

05 Ekim 2015

Yorum Yaz

703 kez incelendi.

Digitürk, çocukların keyifli vakitler geçirebilmesi için birçok çocuk kanalını çocuk paketi içerisinde vatandaşlarımızın hizmetine sokmuştur.

Digiturk-trt-cocuk

Digitürk, çocukların keyifli vakitler geçirebilmesi için birçok çocuk kanalını çocuk paketi içerisinde vatandaşlarımızın hizmetine sokmuştur. Bu kanallar sayesinde çocuklarınız daha bilinçli ve diğer yaşıtlarına göre daha bilgili hale gelebiliyor. Digitürk’ün çocuk kanallarını izleyen çocuklarımız küfürden, kötü alışkanlıklardan ve daha birçok hayal kırıklığı yaratacak davranıştan uzak duruyorlar ve ileride size ve topluma faydalı bireyler haline geliyorlar.

Özelliklede Digitürk’ün çocuk paketi kanalları arasında yer alan TRT Çocuk kanalı, bu kapsamda en güzel ve en keyif verici yayınlarını çocuklarınızın ve sizlerin izlemesini sağlamaktadır. Özellikle Digitürk TRT Çocuk kanalı, siz değerli arkadaşlarımız için çizgi dizilerü, filmleri ve yarışma programlarını izlemesini sağlayan bir yayıncı politikasıyla Digitürk kanalları arasında kendisine yer almıştır.

Digitürk TRT Çocuk kanalı, sizlerin birçok yayından günün 24 saati aralıksız faydalanmanızı da sağlamıştır. Yüzlerce yerli ve yabancı programıyla izleyenlerinize keyifli saatler geçirten TRT Çocuk kanalı, bu kapsamda en iyi yayınları veren ve en çok izleyicisi olan kanallarımız arasında yer almaktadır. Dilerseniz gelin birde TRT Çocuk kanalının sizler için hazırladığı yayınları kısaca öğrenelim.

TRT Çocuk Kanalında İzleyebileceğiniz Programlar

Köstebekgiller, Pırdino, Tel Ali, Tilki, Mancınık (tekrar), Yarışçı Arazi, Haberin Olsun, Gizemler Diyarına Yolculuk, Nane ile Limon, Canım Kardeşim, Sizinkiler: Çatlak Yumurtalar, Keloğlan, Dede Korkut Hikayeleri, Çınar, Bir Varmış Bir Yokmuş Keloğlan Masalları, Cille, Küçük Hezarfen ve Rafadan Tayfa.

 

Çocukların İzlediği TRT Çocuk Sizinle
1 vote, 5.00 avg. rating (100% score)

Etiketler:

Yorum Yaz