CINE 5

CINE 5

Digitürk Tüm Kanallar

31 Temmuz 2015

Yorum Yaz

1101 kez incelendi.

Digitürk CINE 5 kanalı ile sizlerde artık sabah, öğle ve akşam haberleri, spor haberlerini dilediğiniz gibi izleyebilecek, en seçkin filmleri de yine CINE 5 ekranlarında izleyebileceksiniz.

Haber, spor haberleri ve film kanalı.

Haber, spor haberleri ve film kanalı.

Digitürk CINE 5 kanalı ile artık yabancı en seçkin filmleri günün 24 saati aralıksız izleyebileceksiniz. Yayın vermeye başladığı ilk günden itibaren en iyi filmleri izleyicileriyle buluşturmayı kendisine ilke edinen CINE 5 kanalı, yıllardır bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Digitürk CINE 5 kanalı ayrıca sizlere sabah, öğle, akşam haberleri ve spor haberlerini de izlemenizi sağlayan bir kanaldır. Kanalı izlemek için sizlerde Giriş paketi aboneliğinizi hemen başlatabilirsiniz. Aboneliğinizi başlattıktan sonra direk kanal listesini açabilir ve kanalı direk 60. kanalı açarak günün 24 saati izleyebilirsiniz.

Kanalı izlerken veya kanalı izlemeye kalktığınız zaman herhangi bir arızada müşteri temsilcisi arıza bölümüne ulaşabilir sinyal seviyenizi kontrol ettirdikten sonra teknik servis hizmeti talep edebilirsiniz.

 

CINE 5
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorum Yaz