Bebeklerin Kanalı Duck TV Digitürk’te.

Bebeklerin Kanalı Duck TV Digitürk’te.

Digitürk Tüm Kanallar

03 Ekim 2015

Yorum Yaz

685 kez incelendi.

Digitürk ile artık çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunacak tüm yayınları bebeklikten itibaren izletebilecek ve bu sayede çocuklarınızın zeka gelişimide yaş gruplarına göre gelişmeye devam edecektir.

Digiturk-duck-tv

Digitürk ile artık çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunacak tüm yayınları bebeklikten itibaren izletebilecek ve bu sayede çocuklarınızın zeka gelişimide yaş gruplarına göre gelişmeye devam edecektir. Digitürk çocuk kanalları arasında yer alan ve özellikle de 0-3 yaş arası bebeklere yayın veren Duck TV kanalına bu kapsamda ayrı bir parantez açmak istiyoruz. Çünkü Digitürk Duck TV anne ve babalara yardımcı olan ve Dünya’da tüm ailelerin çocuklarına izlettirdiği bir kanaldır.

Digitürk Duck TV Frekans:

Frekans: 11554
Polarisazyon: H – Yatay
SID: 7612
SR: 30000

Digitürk Duck TV kanalı sayesinde artık birçok zararlı TV yayınlarının yanı sıra, anne ve babalarında çocuklarına nasıl davranmaları ve çocuklarına nasıl yaklaşmaları gerektiği hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Çünkü hepimizinde yakından takip ettiği gibi anne ve babalar çoğu zaman çocuklarına yanlış yaklaştıkları için anne ve babalarını bir arkadaş olarak değilde bir sorun teşkil edecek bir varlık olarak görmektedirler. Tüm Dünyada’da araştırmalar sonucu çocuklara anne ve babaların doğru yaklaşması, çocukların ileride ailesine, topluma ve daha önemlisi de kendisine yararlı bireyler haline gelmesi açısından çok önemlidir. Bu kapsamda Digitürk Duck TV kanalı, anne ve babalara çok yararlı bilgiler verecek ve çocuk gelişim hakkında bilgilerin detaylarına hemen ulaşabileceksiniz.

Digitürk Duck TV kanalını izlemek için sizlerde Digitürk giriş paketi ile çocuk paketine hemen abone olabilirsiniz. Aboneliğiniz var ise direk Digitürk kanalları arasından 161. numaralı kanalı açabilir ve yayınları günün 24 saati siz ve çocuklarınız izlemeye başlayabilirsiniz.

Bebeklerin Kanalı Duck TV Digitürk’te.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler: ,

Yorum Yaz