Baby TV Kanalıyla Çocuklarınıza Yeni Bir Dünya Geliyor

Baby TV Kanalıyla Çocuklarınıza Yeni Bir Dünya Geliyor

Digitürk Tüm Kanallar

02 Ekim 2015

Yorum Yaz

570 kez incelendi.

Digitürk bildiğiniz gibi tüm Dünya’da ses getirmiş birçok kanalı abonelerinin izlemesini sağlamaya devam ediyor.

digiturk-baby-tv

Digitürk bildiğiniz gibi tüm Dünya’da ses getirmiş birçok kanalı abonelerinin izlemesini sağlamaya devam ediyor. Bu sayede hem abone ağını genişletiyor, hemde tüm ailelere yeni bir Dünya’nın kapılarını aralıyor. Digitürk kanalları ile birçok yayını izleyebileceğiniz gibi, çocuklarınızda birçok yayınlardan faydalanabiliyor. Sizlerde çocuklarınızın izlemesi için Digitürk aboneliği alabilir ve çocuklarınız için hazırlanmış kanalları izlemeye ve izlettirmeye başlayabilirsiniz.

Digitürk Baby TV Frekans Bilgileri

Uydu: Türksat 4A
Frekans: 12188 MHz
Polarizasyon: V – Dikey
Symbol Rate: 27500
Fec: 5/6

Digitürk Baby TV kanalıda bu izletebileceğiniz kanallar arasında yer alan kanallardan sadece bir tanesidir. Digitürk Baby TV kanalını izleyen çocukların hayata bakış açılarıda değişmekte ve bu sayede çocuklarınız topluma yararlı bireyler haline gelmektedir. Sizlerde çocuklarınızın ileride bir doktor, veya bir mühendis olmasını istemez misiniz? Bizler istersiniz diye düşündük ve sizlere Digitürk kanalları arasında 162. kanalda Baby TV kanalını yayınlama kararı aldık. Digitürk Baby TV kanalı, çocuklarınızın izlemesi için birçok yenilikçi programları izlemesini sağlamıştır. Digitürk Baby TV kanalının yayınladığı programların isimleri hakkında bilgi vermek gerekirse eğer şunlardan da bahsedebiliriz.

Digitürk Baby TV Programları

Charlie and the Numbers, Draco, Hippa Hippa Hey, Hungry Henry, Lily & Pepper, Tricky Tracks, Flip & FlashLouie’s World, Louie’s Friends, Who’s It? What’s It?, Wonder ParkColours & Shapes, In the Giggle Park, 1, 2, 3, Tell a Story, Egg Bird, Kenny & Goorie, Pitch & Potch the Sound Machine, Play Time, Tiny’s Playground, TulliWalter & Dude gibi programları izlemenizi sağlamaktadır.

 

 

 

Baby TV Kanalıyla Çocuklarınıza Yeni Bir Dünya Geliyor
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler: ,

Yorum Yaz