Avcılar Digitürk Servisi

Avcılar Digitürk Servisi

rating: 5

votes: 1

İstanbul

25 Haziran 2015

1 yorum yazıldı

1444 kez incelendi.

Avcılar Digitürk Servisine ihtiyacınız var ise direk bayimiz ile iletişime geçebilir ve almak isterdiğiniz tüm hizmetleri hemen almaya başlayabilirsiniz.

Avcılar Digitürk Lig TV Telefon 0534 660 7373 | 0538 695 7373

Avcılar Digitürk bayimize ulaşmak için adres ve telefon bilgilerini bulabilirsiniz.

Avcılar Digitürk bayimizin adres ve telefon bilgileri.

Digitürk’te sizlerin izlemesi için birbirinden güzel filmler, tüm Dünya’nın yakından takip ettiği diziler ve belgesellerin yer aldığı yayınların yanı sıra çocuklarınızın izlemesi için çizgi filmleri de 700’ü aşkın kanallarında yayınlamaktadır. Sizlerde Digitürk yayınlarını izlemek ve en iyi yayınları HD takip etmek için Avcılar Digitürk olarak bayimize başvurabilir ve aboneliğinizi hemen başlatabilirsiniz.

Avcılar Digitürk Bayii olarak bizlere başvurarak Digitürk aboneliği dışında Lig TV aboneliği de talep edebilirsiniz. Bayimiz sizler için verdiği hizmetler abonelikle sınırlı değildir. Bayimiz ile iletişime geçerek talep ettiğiniz  gün içerisinde teknik servis hizmetinden, kurulum hizmetinden, ekipman teslimatından veya arıza bildirim hizmetinden de yararlanabiliyorsunuz.

Avcılar Digitürk Bayii Adres bilgilerimizi yukarıda belirtmiş bulunuyoruz. Sizlerde Digitürk Kampanyaları hakkında bilgilere ulaşmak ve abonelik almak istiyorsanız eğer hemen bayimizin adresine gelebilir veya zamanım yok diyorsanız eğer direk telefon numaralarımız üzerinden bayimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Avcılar Digitürk Servisi
1 vote, 5.00 avg. rating (100% score)

Etiketler: , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Herkeze bu bayiyi öneriyorum. Verdiği hizmet kesinlikle muhteşem. Abonelik aldım ve kurulumumu hemen yaptılar ve hiçbir ücret ödemedim. Güler yüzünüz ve anlayışınız için çok teşekkür ediyorum. Sizi herkeze önericeğimi bilmenizi istiyorum. Tekrar saolun iyiki varsınız.

Yorum Yaz